Drogi Harry’ego i Williama ROZCHODZĄ się coraz bardziej. Książę Harry i jego żona Meghan postanowili zrezygnować z udziału we wspólnym przedsięwzięciu, które zaczęli z Williamem i Kate ponad rok temu.

Meghan Markle i Kate Middleton definitywnie zerwały kontakt. Wyszły na jaw nowe informacje

Książę Harry i księżna Meghan odchodzą z Royal Foundation

Jak podaje The Sun, Harry i Meghan nie chcą dłużej pracować w Royal Foundation – fundacji charytatywnej, którą 15 miesięcy temu powołali do życia wspólnie z Williamem i Kate. Decyzja o odejściu z fundacji idzie w parze z kolejną – Meghan i Harry chcą założyć własną fundację, nie związaną z rodziną brata Harry’ego.

Meghan Markle znów w ciąży? Brytyjskie media już plotkują, kiedy księżna zdradzi, że spodziewa się drugiego dziecka!

Media ten krok interpretują jednoznacznie – jako gest wskazujący, że Harry i Meghan nie chcą mieć wiele wspólnego z Williamem i Kate. Jest to następny gest wysłany w kierunku rodziny królewskiej po tym, jak Harry i jego żona wyprowadzili się z Pałacu Kensington, w którym mieszka rodzina Williama.

Harry i Meghan nie są tak mocno skrępowani regułami obowiązującymi na dworze. Harry nie jest następcą tronu – w przeciwieństwie do Williama, którego życie i decyzje są przez cały czas obserwowane i komentowane. Harry chce dać swojej rodzinie więcej prywatności, spokoju i normalności.

Książę Karol kazał Williamowi odejść od Kate Middleton

Informatorzy dodają także, że od ślubu Harry’ego relacje obu braci bardzo się popsuły. Kate i Meghan nie dogadują się zbyt dobrze – są z różnych bajek, mają inne priorytety i poglądy. Kate jest zachowawcza i wierna tradycji. Jest Brytyjką i żoną następcy tronu. Meghan jest Amerykanką, rewolucjonistką, lubiącą podważać istniejące zasady.

Wróćmy do fundacji – oficjalny komunikat w sprawie odejścia z niej Meghan i Harry’ego ma zostać wydany w połowie czerwca. Przykre, że rodzina już się nie dogaduje? A może to zupełnie normalna kolej rzeczy?

Czytaj też:

Już niedługo zobaczymy księżną Meghan publicznie – zrobi sobie przerwę w urlopie macierzyńskim

Co dalej z małżeństwem Harry’go i Meghan? Ich mowa ciała zdradza wszystko

Tak wygląda PISMO księżnej Kate – jest doskonałe

Między Williamem a Harrym powiało chłodem! Fot. Richard Pohle/Pool via REUTERS

Relacje między braćmi zaczęły się psuć po ślubie Harry’ego z Meghan, Fot. FORUM/MEGA

Księżna Meghan i księżna Kate podobno wcale ze sobą nie rozmawiają! FOT. FORUM/Reuters

Księżna Kate i księżna Meghan podczas oficjalnych uroczystości, FOT. FORUM/MEGA