Szóstego maja na świat przyszedł Archie Harrison Mountbatten-Windsor, syn księżnej Meghan i księcia Harry’ego. Maluszek nie ma jeszcze miesiąca, a brytyjskie media już zastanawiają się, kiedy urodzi się brat lub siostra Archiego.

Meghan Markle ma modową RYWALKĘ – teraz wszyscy mówią o narzeczonej Jamesa Middletona

Meghan i Harry nie kryli, że marzą o większej rodzinie i wszyscy są pewni, że już niedługo księżna znów oznajmi nam, że jest w ciąży. Bukmacherzy obstawiają, że już w 2019 roku Meghan będzie przy nadziei. Drugie dziecko książęcej pary (patrząc na zakłady u bukmacherów) urodzi się w przyszłym roku lub na początku 2021.

Co prawda Meghan i Harry dopiero co zostali rodzicami i są na początku drogi macierzyństwa i ojcostwa, ale jesteśmy przekonani, że Archie nie będzie ich jedynym dzieckiem – mówi Harry Aitkenhead, bukmacher.

ALE JAK TO?! Doria Ragland już wróciła z Londynu, a miała pomóc Meghan w opiece nad dzieckiem (ZDJĘCIA)

Niewykluczone, że ma rację. Kate i William też w krótkim czasie zostali rodzicami aż trzy razy. Kto wie, może Harry zechce dogonić brata i już za kilka miesięcy usłyszymy, że Meghan jest w drugiej ciąży?

Czytajcie też:

Musicie to zobaczyć! Fanka uchwyciła UROCZY moment księżnej Kate i księcia Williama

W ilu PROCENTACH przypominasz Meghan Markle? (QUIZ)

W przeszłości księżna Meghan prosiła przyjaciółkę, aby znalazła jej SŁAWNEGO Anglika

Meghan Markle the Duchess of Sussex outside the Maranui Cafe in Wellington, New Zealand October 29, 2018. Ian Vogler/Pool via REUTERS

Britain’s Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son, who was born on Monday morning, during a photocall in St George’s Hall at Windsor Castle, in Berkshire, Britain May 8, 2019. Dominic Lipinski/Pool via REUTERS