Brad Pitt (57 l.) w dalszym ciągu nie schodzi z świecznika. Aktor jest teraz na fali, a wszystko przez spekulacje na temat powrotu do Jennifer Aniston. Pitt został nominowany do nagrody na gali BAFTA 2020, jednak nie mógł pojawić się osobiście i odebrać statuetkę. W jego imieniu wystąpiła koleżanka z planu – Margot Robbie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston 18 lat temu i dziś! Jedna rzecz się nie zmieniła;

Brad Pitt żartuje z Megxit w swoim przemówieniu na BAFTA 2020

Brad Pitt ma ogromne poczucie humoru, co udowodnił nie raz. Aktor potrafi się śmiać sam z siebie i postanowił zażartować jeszcze z dwóch osób. Pitt nie mógł osobiście zjawić się na gali rozdania nagród BAFTA, która odbyła się w niedzielę wieczorem 2 lutego w londyńskiej Royal Albert Hall. W roli jego zastępstwa pojawiła się Margot Robbie, która odczytała zabawne przemówienie napisane przez aktora.

W przemówieniu czytanym przez Margot, aktor dodał niewybredny żart na temat księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Brad powiedział, że nada imię tej nagrodzie i będzie brzmiało ono „Harry”. Pitt jest bardzo podekscytowany, by zabrać tę nagrodę ze sobą do Stanów. To są jego słowa, nie moje –  dodała Margot Robbie

Po odczytaniu jego żartu, cała widownia zaczęła się śmiać. Na rozdaniu nagród pojawił się królewski akcent w postaci Księżnej Kate i Księcia William’a. Królewska para oczywiście również wybuchnęła śmiechem, razem z tłumem.

Ten żart odnosił się do decyzji księcia Harry’ego i Meghan Markle, która zszokowała opinię publiczną na całym świecie, na początku stycznia. Meghan Markle i książę Harry zapowiedzieli, że nie tylko oficjalnie wycofują się z życia królewskiego, ale zamierzają dzielić swój czas pomiędzy Ameryką a Wielką Brytanią. Szokujące oświadczenie pojawiło się na koncie Instagramowym Księżnej i Księcia Sussex. 

Pitt nie mógł się powstrzymać i ponownie zażartował z tego, że jest singlem.

Hej, Wielka Brytania. Słyszałem, że właśnie stałaś się singlem. Witaj w klubie! – przeczytała Margot słowa Brada Pitta, wspominając Brexit w Wielkiej Brytanii i porównując to z własną sytuację randkową

Brad Pitt

Fot.Forum

Brad Pitt

Forum/Zuma Press

Mylicie, że Meghan Markle może obrazić się na aktora?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Angelina Jolie adoptuje SIÓDME dziecko? Brad Pitt NIE chciał się na to zgodzić

Już niedługo zobaczymy Meghan Markle w nowej produkcji? Wszystko na to wskazuje!

Książę Harry pozwał tabloid i PRZEGRAŁ sprawę w sądzie!

Meghan Markle Książę Harry

Książę Harry, Meghan Markle/fot. Forum

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Forum/Mega Agency