Książę Harry (38 l.) i Meghan Markle (41 l.) zostali zauważeni na koncercie Jacka Johnsona w Santa Barbara Bowl. Para była w świetnych humorach, okazywała sobie dużo czułości, popijając drinki. Państwo Sussex tańczyli i słuchali piosenkarza w prywatnej części sali koncertowej na świeżym powietrzu, co widać na zdjęciach dziś uzyskanych przez TMZ.

Meghan nie pogodziła się z ojcem, bo chciała, by do ołtarza prowadził ją przyszły król

Obecni na koncercie Jacka Johnsona Meghan i Harry rozmawiali także z niewielką grupą ludzi siedzących w pobliżu w strefie VIP. Podobno para nie przyjechała razem na koncert. Markle pojawiła się na evencie około 20:00, podczas gdy Harry przyjechał prawie godzinę później.

Meghan i Harry na koncercie

Meghan Markle wyglądała swobodnie w koszuli z podwiniętymi rękawami i włosami związanymi w koński ogon. Książę również ubrał się casualowo w sweter z okrągłym dekoltem.

Meghan Markle chciała być odrzucona, to pasowało do jej „planu”

Koncert muzyka był pierwszym publicznym występem duetu od czasu powrotu do Stanów Zjednoczonych po udziale w pogrzebie królowej Elżbiety II w zeszłym miesiącu. Królowa zmarła w wieku 96 lat 8 września.

W sieci pojawiło się wiele komentarzy, że para nie okazała szacunku i nie odczekała symbolicznego miesiąca żałoby. Jak to oceniacie?.