Odkąd Amor połączył swoją strzałą Meghan Markle i księcia Harry’ego, para stała się jedną z najgorętszych w show biznesie. Media na całym świecie rozpisują się na temat byłej aktorki i brata księcia Williama. Zresztą zarówno paparazzi, jak i fani nie spuszczają wzroku z obojga i bacznie śledzą każdy ich ruch. Jak zatem brzmią najświeższe doniesienia?

Meghan Markle używa niemal wyłącznie tej pomadki

Meghan Markle i książę Harry nie chcą, by ich syn dostał tytuł hrabiego

W 2019 roku na świat przyszedł pierwszy potomek Meghan i Harry’ego – Archie. Chłopiec nie otrzymał książęcych tytułów, o czym zresztą zadecydowała jego prababcia. Okazuje się jednak, że 3-latek mógłby nosić tytuł, który został nadany jego ojcu, czyli hrabiego Dumbarton. Chodzi o szkocki tytuł arystokratyczny, który Harry otrzymał po ślubie z Markle. Niemniej rodzice prawnuka królowej Elżbiety II postanowili, że taki ruch spowoduje tylko problemy w życiu Archie’ego. Dlaczego?

Meghan Markle zachwyca się swoją córeczką podczas wycieczki do Nowego Jorku

Wytłumaczenie jest całkiem proste. Gdy weźmiemy pierwsze cztery litery tego tytułu – „dumb” i przetłumaczymy je, wyjdzie nam słowo „głupi”. Rodzice chłopca obawiali się, że to mogłoby prowokować szkolnych kolegów ich syna do tworzenia nieprzyjemnych wyzwisk.

Myślicie, że dobrze postąpili? Choć powód jest nieco zaskakujący, obstawiamy, że lepiej dmuchać na zimne…

Meghan Markle i książę Harry w Nowym Jorku fot. / Reuters / Forum

Meghan Markle z synkiem Archiem

Meghan Markle z synkiem Archiem fot. / Backgrid USA / Forum

Meghan Markle i książę Harry, picture by Dominic Lipinski/WPA-Pool.