Meghan Markle często jest porównywana do matki księcia Harry’ego, księżnej Diany. Miała mieć nawet przydomek „Lady Di 2.0”. Krążyły plotki, że bardzo chce się do niej upodobnić. Okazuje się, że łączyły ich pewne trudności w relacji z królową Elżbietą.

Księżna Diana została KOSZMARNIE oszukana. Chodzi o słynny wywiad

Meghan Markle i księżna Diana miały problem z królową Elżbietą

Królowa Elżbieta ma bardzo trudne zadanie – bycie na czele monarchii nie jest łatwe z pogodzeniem życia prywatnego. Jej członkowie również nie mogą publicznie okazywać sobie uczuć, przez co ich relacje wydają się być chłodne.

Ekspert królewski Matthew Dennison, autor biografii królowej, przedstawił kilka nowych informacji na temat relacji królowej z księżną Dianą i Meghan Markle.

Królowa nie mówi o własnych uczuciach i nie zachęca innych do mówienia o nich.

To podejście sprawiało, że zarówno Diana, jak i Meghan czuły się niezdolne do nawiązania kontaktu z królową w taki sposób, w jaki chciały.

Ekspertka od mowy ciała nie ma wątpliwości: „Meghan zachowuje się jak księżna Diana”

Diana po rozmowie z królową poczuła, że ​​​ ta sama rozmowa toczy się w kółko. Nigdy nie zapominała, kim była jej teściowa i to stanowiło barierę, która nie była dziełem królowej. Nie wiem, czy Meghan była przerażona w podobnym sensie, ponieważ była dorosłą kobietą z dużym doświadczeniem życiowym, kiedy dołączyła do rodziny królewskiej, podczas gdy Diana była młodą dziewczyną. Myślę, że obie kobiety chciały czegoś od królowej, czego nie mogły dostać – wyjaśnia ekspert.

William i Harry z księżną Dianą

William i Harry z księżną Dianą fot. Archives / Forum

Kristen Stewart zagra księżną Dianę

księżna Diana/fot. Forum

Meghan Markle trzyma się za ucho

Meghan Markle/fot. The Mega Agency/Forum

Meghan Markle

Meghan Markle fot. Forum, Backgrid USA