Według doniesień Meghan Markle (42 l.) zaproponowano „wymarzoną rolę” w telewizji, a księżna Sussex intensywnie zastanawia się nad przyjęciem roli. Ona i książę Harry prowadzą bardzo kosztowne życie i nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo potrzebują sporego zastrzyku gotówki. Jak informuje brytyjski Mirror, Meghan ma powrócić do telewizyjnego hitu „W garniturach”.

Meghan i Harry wyśmiani podczas Złotych Globów

Według nowych doniesień firma produkcyjna NBCUniversal ma zielone światło na realizację spin-offu „W grniturach” – „Suits: Los Angeles”. Podobno są już napisane scenariusze. A ostatnia popularność „Suits” na platformach streamingowych potwierdza jedynie sens powrotu do hitowego serialu. Czy Meghn Markle skusi się?

Meghan Markle reżyserką?

Meghan Markle nie tylko zaproponowano wymarzoną rolę w ramach „jednego z największych kontraktów telewizyjnych” w 2024 roku, ale także przypuszcza się, że zaproponowano jej szansę wyreżyserowania jednego lub większej ilości odcinków.

Książę Harry i Meghan reagują na problemy zdrowotne rodziny

Nie sądzę, żeby Meghan i Harry zdawali sobie sprawę, jak naprawdę są teraz bezbronni w obliczu opinii publicznej. Tak, ludzie nadal poświęcają im uwagę, ale jeszcze jak długo? Niezależnie od tego, czy Harry i Meghan walczą o uratowanie umowy z Netfliksem, ostatecznie ważniejsze jest, aby umowa doszła do skutku. Oni potrzebują pieniędzy, komentuje Ryan McCormick dla The Mirror.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: