Meghan Markle (42 l.) nie siedzi za długo w jednym miejscu. Pani Sussex, która chwilę temu bawiła z mężem w śnieżnej Kanadzie, wybrała się z dziećmi i przyjaciółmi do luksusowego resortu narciarskiego Powder Mountain w Utah.

Meghan Markle i rzeczy, które powinnaś mieć w szafie

Meghan Markle ze swoimi przyjaciółmi Heather Dorak, Kelly McKee Zajfen i ich rodzinami spędziła, jak widać udany czas, Wow, co za idealna podróż! Moje serce jest takie pełne. Dzieci za dnia przemierzały zbocza, a dorośli wyli ze śmiechu aż do późnej nocy. Prawdziwie szczęśliwie zakochana w naszych wspaniałych przyjaciołach!”, podpisała na Instagramie zdjęcie Dorak.

Rodzina Sussexów i Dorak często wspólnie wybierają się na rodzinne wycieczki. W końcu Meghan i Heather znają się od 20 lat.

Meghan Markle

Meghan Markle na nartach w Utah

Heather Dorak, właścicielka Studia Pilates nie tylko była obecna na ślubie Meghan i Harry’ego w 2018 roku, ale także była jej największą orędowniczką po opuszczeniu Wielkiej Brytanii i przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych.

Panie wraz dziećmi i partnerami (na wyjeździe nie było księcia Harry’ego), spędziły czas w ekskluzywnym resorcie niedaleko Salt Lake City, który oferuje niepowtarzalne doświadczenie dla gości, którzy nie chcą spędzać czasu na zatłoczonych stokach.

Meghan Markle zmieniła jedną rzecz w makijażu. Lepiej, czy gorzej?

Trudno mi patrzeć, jak przechodzi przez wszystko, Meghan, której prasa może nienawidzić […] Słodka. Uprzejma. Zawsze jest dla mnie, kiedy potrzebuję! Dwa tygodnie temu jako pierwsza zaskoczyła mnie prezentem po operacji kolana, napisała ówcześnie Heather Dorak.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: