Meghan Markle (38 l.) wiele razy udowodniła, że jest ambitną osobą. Związała się z rodziną królewską zapewniając sobie światowy rozgłos, a później postanowiła odłączyć się z Harrym od królowej Elżbiety i rodziny męża. Po przeprowadzce do Stanów Markle zapowiedziała, że powraca do aktorstwa. Teraz okazało się, że oprócz pracy na planie interesuje ją najważniejsze stanowisko w państwie. Chce zostać prezydentem!

Meghan Markle ZAKOŃCZYŁA przyjaźń z Jessicą Mulroney

Meghan Markle chce zostać prezydentem USA

Emocje wokół Meghan Markle nie słabną, a wszystko z powodu premiery pikantnej książki „Meghan and Harry: The Real Story”, wydanej przez ekspertkę rodziny królewskiej Lady Colin Campbell. Znawczyni królewskiego dworu ujawni hipokryzje byłej księżnej nie przebierając w słowach. W książce nie zabraknie pikanych szczegółów w życia Markle, które od najmłodszych lat było barwne.

Ciocia księcia Harry’ego mówi, że probówała POMÓC Meghan Markle

Meghan od zawsze była opisywana przez prasę, jako ambitna osoba, która za wszelką cenę dąży do osiągnięcia wyznaczonego celu. To samo potwierdziła autorka książki o życiu Markle – ujawniła, że Meghan miała tajny plan, zgodnie z którym będzie chciała kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu. Fot.Forum/REUTERS.

Meghan zagrozi pozycji Donalda Trumpa?

Meghan podobno od zawsze miała plany, by wkręcić się do polityki. Mówi się, że to ona namówiła Harry’ego do ucieczki z Wielkiej Brytanii – cały czas realizowała swój plan, który w efekcie końcowym na uczynić z niej prezydenta. Donald Trump, który nie przepada za Meghan (więcej TUTAJ) może czuć się zagrożony? 

Ona ma polityczne plany, wiadomo to od dawna. Powiedziano mi nawet, że zamierza w przyszłości kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych – zdradziła autorka książki, lady Colin Campbell w australijskiej telewizji.

Widzicie Megs w roli Prezydenta USA?

Myślicie, że w tym przypadku by sobie poradziła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Meghan i Harry zaliczyli WTOPĘ – może powinni zatrudnić kogoś, kto się NA TYM zna?

Meghan Markle podpadła Jennifer Aniston. Za wszelką cenę chce skontaktować się z Bradem!

Meghan Markle i Książę Harry skompromitowani! Książka o ich małżeństwie nie będzie za miła

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu, jeszcze jako członkowie rodziny królewskiej. Fot.Forum/REUTERS.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu, przed zrezygnowaniem z członków rodziny królewskiej. Fot.Forum/ZUMA Press.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu.

Meghan Markle i Książę Harry na oficjalnym wystąpieniu w Londynie z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Fot.Forum/Reuters.