Księżna Sussex wraz z księciem Harrym dzisiaj przestała pełnić funkcję rodziny królewskiej. Mówi się, że jeszcze w czasie pełnienia królewskich obowiązków książę Harry próbował załatwić rolę żonie podczas premiery filmu „Król Lew”. Jak widać, poskutkowało, bo dostała pracę w charakterze lektora w filmie „Słoń”.

Meghan Markle w bajce „Słoń”

SZOK! Odmówiono wstępu do restauracji Księżnie Meghan i Księciu Harry’emu

Meghan Markle głos prawdopodobnie podłożyła jesienią jeszcze w Londynie. Premiera filmu zaplanowana jest na 3 kwietnia, ale krytycy filmowi mogli go już zobaczyć na pokazie przedpremierowym. Niestety występ Meghan Markle nie został przez nich uznany  – uważają, że jej głos jest tandetny, płytki i niekiedy przedramatyzowany.

Meghan Markle na spotkaniu z PRZYJACIÓŁKĄ – sama prowadziła samochód

  • Meghan brzmi jak słodka królewska dziewczynka z elementami dziewczynki z wyższych sfer – ocenił recenzent z „The Telegraph”.
  • Odchodząca księżna Sussexu opowiada historię Disneya o stadzie słoni przemierzających pustynię. Boże, czy ona robi to leżąc sztywno? – stwierdził Ed Potton z „The Times”.

Film dostał tylko trzy na pięć gwiazdek przez światowych recenzentów filmowych na stronie internetowej „Rotten Tomatoes”.

Tyle może zarobić Meghan Markle za jeden post sponsorowany na Instagramie. Suma robi wrażenie

Meghan Markle w bajce "Słoń"

Meghan Markle w bajce „Słoń”. Credit Image: © Pool/i-Images via ZUMA Press

Meghan Markle w bajce "Słoń"

Meghan Markle w bajce „Słoń”. Dominic Lipinski/Pool via REUTERS

Meghan Markle w bajce "Słoń"

Meghan Markle w bajce „Słoń”. REUTERS/Peter Nicholls