Słynne bliźniaczki Playboy’a Karissa i Kristina Shannon były gwiazdami ostatniego odcinka kontrowersyjnego serialu dokumentalnego „Sekrety Playboy’a”. Tym razem one opowiedziały o swoich traumatycznych doświadczeniach ze staruszkiem Hefnerem. Gdy pierwszy raz trafiły do domu Playboy’a miały 18 lat.

To ON był miłością życia Hugh Hefnera?!

Traumatyczne doświadczenia z Hugh Hefnerem

13 lat po zakończeniu ich 18-miesięcznego związku z Hefnerem, który został pokazany w reality show E! „Dziewczyny z sąsiedztwa”, siostry Shannon mówią prawdę. Podobno do pierwszego stosunku płciowego bliźniaczek z ówcześnie 83-letnim Hefnerem doszło, gdy Kendra Wilkinson i Holly Madison zainicjowały zbliżenie nastolatek z naczelnym.

Ta trzęsąca ręka dotykająca twojego biustu, to tak jakby uprawiać seks ze swoim dziadkiem – wyznały.

Miała być operacja plastyczna, a była ciąża

Bliźniaczki wyznały, że Hugh Hefner nie był fanem prezerwatyw i, mimo że ich trójkąty zazwyczaj nie kończyły się „wytryskiem”, okazało się, że jedna z nich zaszła w ciążę. Miała 19 lat, Hugh Hefner 84.

O tym jak Hugh Hefner uprawiał seks z psem

W tym czasie Karissa powiedziała, że ​​uważała, że ​​​​nie jest możliwe poczęcie dziecka z Hefnerem, który miał wtedy 84 lata. W końcu Holly Madison (jego oficjalna partnerka) publicznie walczyła o zostanie mamą pod koniec swojego związku z Hefnerem.

Karissa Shannon dowiedziała się o ciąży, gdy zrobiła badania krwi przed planowaną operacją plastyczną. Przerażone siostry, nie powiedziały nikomu o ciąży, ani o aborcji. Bały się, że Hugh Hefner będzie nalegał na zatrzymanie dziecka, a to oznaczałoby, że utoną w świecie Playboy’a na zawsze. A chciały od niego po prostu uciec…

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum

Fot. Forum