W miniony wtorek amerykańskie media otrzymały list otwarty podpisany przez setki byłych króliczków Playboya, współpracowników, Playmates, byłych dziewczyn i pracowników, potępiający serial dokumentalny „Secrets of Playboy” i zarzuty postawione Hefnerowi, który zmarł w 2017 roku w wieku 91 lat.

Cooper Hefner broni ojca Hugh przed „podłymi” zarzutami

Ludzie stają w obronie Hugh Hefnera

10-odcinkowy serial dokumentalny bada „ciemne strony” i „ukryte realia” imperium Hefnera, które było skrupulatnie tworzone przez dziesięciolecia. Analizuje jego magazyn, międzynarodową sieć salonów Playboy Club i całą resztę.

Ze wszystkiego, co wiemy o Hef, był on osobą o wybitnym charakterze, wyjątkowej życzliwości i oddaniu wolnej myśli […] Wykazał zaangażowanie w prowadzenie uczciwego życia ponad wszystko inne. Nasz czas w Playboyu Hugh Hefnera i spółkach zależnych organizacji pozostaje okresem, który wszyscy lubimy. Z dumą podpisuję ten list w uznaniu charakteru Hugh Hefnera wśród bezpodstawnych zarzutów – można przeczytać w liście.

Nieprawda o Hefie?

Rzecznik odpowiadający za promocję dokumentu „Secrets of Playboy” powiedział, że sieć nie otrzymała jeszcze listu. Po jego opublikowaniu w mediach rzecznik sieci dystrybucyjnej dokument powiedział w oświadczeniu:

Historie udostępnione w Secrets of Playboy są osobistymi doświadczeniami uczestników filmu dokumentalnego i zasługują na to, by je opowiedzieć, pomimo tego, jak trudne mogą być dla niektórych do usłyszenia. Inne doświadczenia z panem Hefnerem lub kulturą Playboya, nie negują doświadczeń tych, którzy przyszli podzielić się swoją prawdą w serialu i nie możemy się doczekać dalszego ujawniania tych historii.

Kolejne doniesienia! „Noc świń” w rezydencji Playboy’a szokuje świat

Wdowa po Hugh Hefnerze usunęła „wszystko, co sztuczne z ciała”. Jak teraz wygląda?

 

Fot. Forum

Fot. Forum