Michał Kassin to tancerz klasy „S”, który na co dzień występuje na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni. Niedawno mieliśmy okazję oglądać go w parze z Roksaną Węgiel w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Pod jego opiekuńczymi skrzydłami Roxie z każdym kolejnym występem rozkwitała na parkiecie i para szybko awansowała na ulubieńców jury, w szczególności Iwony Pavlović. Choć ostatecznie Roxie i Michał nie wygrali, zyskali ogromną sympatię widzów. Przez pewien czas internauci plotkowali nawet, czy 19-letnia piosenkarka nie zakocha się w swoim instruktorze, a ci bardziej złośliwi sugerowali, że jej ukochany Kevin Mglej niewątpliwie jest zazdrosny o przystojnego tancerza.

Wiadomo już, z kim zatańczy Roxie Węgiel?! Oj, Kevin będzie zazdrosny…

Podczas jednego z odcinków programu, tancerz wyjawił, że jest szczęśliwie zakochany, kładąc kres plotkom o jego potencjalnym romansie z Roxie. Nie zdradził jednak wówczas, kto zajął specjalne miejsce w jego sercu. Krótko po finale „TzG” Michał Kassin zdecydował się zrobić coming out i podzielić swoim szczęściem z obserwatorami na Instagramie, publikując zdjęcie ze swoim partnerem.

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze – pisał.

Michał Kassin wyznał, kto skradł jego serce! Partner taneczny Roxie Węgiel zaskoczył fanów!

Michał Kassin i Jakub Pursa debiutują razem na ściance

Teraz Michał Kassin i jego ukochany, Jakub Pursa zadebiutowali razem na ściance w ramach imprezy urodzinowej Pudelka – Pudelek Pink Party. Para w romantycznym uścisku zapozowała wspólnie do zdjęć, a obydwaj panowie zdecydowali się założyć na wydarzenie tank topy, prezentując przy tym wyrzeźbione ramiona.

Ładnie razem wyglądają?

scena z: Jakub Pursa, Michał Kassin, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Jakub Pursa, Michał Kassin, fot. Podlewski/AKPA

Na zdj.: Jakub Pursa, Michał Kassin, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

pasekkozak