Roksana Węgiel pierwsze kroki na scenie stawiała jako urocza, piegowata brunetka w programie The Voice Kids. Przepustką do wielkiej kariery okazała się jej wygrana w Konkursie Piosenki Eurowizji Junior w 2018 roku. Dziś Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych nastolatek w kraju i wzbudza ogromne zainteresowanie mediów, a show-biznes otwiera przed nią coraz to kolejne drzwi. Dopiero co piosenkarka miała okazję wystąpić na „Sylwestrze Marzeń” TVP, a już media obiegła kolejna wieść: 19-latka weźmie udział w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”:

Roksana uwielbia taniec, dlatego bardzo entuzjastycznie zareagowała na propozycję udziału w nowym “Tańcu z Gwiazdami”. Ma już zresztą na swoim koncie zwycięstwo w “Dance Dance Dance”, dlatego po cichu liczy na to, że tym razem też uda się jej wygrać – zdradziła osoba związana z produkcją.

Na potwierdzenie ze strony twórców programu nie trzeba było długo czekać i na Instagramie „TzG” jakiś czas później pojawiło się oficjalne przedstawienie Węgiel jako jednej z uczestniczek nowej edycji.

Ale nowiny! Roxie Węgiel w „Tańcu z Gwiazdami”. Pojawi się też gwiazda „M jak miłość”

Z kim zatańczy Roksana Węgiel w „Tańcu z gwiazdami”? Padło konkretne nazwisko

Udział Roksany natychmiast wywołał lawinę spekulacji na temat jej tanecznego partnera, szczególnie że w programie nie bierze udziału jej narzeczony, Kevin Mglej. Jak donosi jeden z serwisów plotkarskich, padło już nazwisko potencjalnego kandydata!

Według serwisu „Party”, produkcja show wybrała Roksanie partnera. Na parkiecie wystąpi z Michałem Kassinem – tancerzem klasy „S”, który na co dzień występuje na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Roksana zatańczy z Michałem, bo to wspaniały i wszechstronny tancerz. Roxie będzie w dobrych rękach – zdradził informator Party.

Myślicie, że Kevin będzie zazdrosny o ukochaną?

Roxie Węgiel i Kevin Mglej WZIĘLI ŚLUB w tajemnicy?! Pokazała nagranie z obrączką na palcu

pasekkozak

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Roksana Węgiel, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

IG: roxie_wegiel

IG: roxie_wegiel

scena z: Roksana Węgiel, fot. Podlewski/AKPA