Michał Koterski i Marcela Leszczak zażegnali kryzys. Para poznała się podczas nocy sylwestrowej w 2017 roku i od razu się w sobie zakochali. Kilka miesięcy później Marcela zaszła w ciążę i urodziła syna, Fryderyka.

Michał Koterski i Marcela Leszczak znowu razem

Misiek Koterski wozi syna na przednim fotelu w aucie. W komentarzach dyskusja

Niestety para rozstała się na początku roku. Nie wiadomo, kiedy dokładnie, bo Michał i Marcela unikali tego tematu. Natomiast można było zauważyć po social-mediach, że nie spędzają ze sobą czasu. Na szczęście Misiek tak łatwo nie odpuścił i zawalczył o ukochaną. Teraz widać, że przerwa była im potrzebna. Aktor skupił się na rodzinie, a Leszczak jeszcze szczęśliwsza.

Marcela Leszczak w sukni ŚLUBNEJ. Piękna? „Porcelanowa laleczka. Bosko”

Michał Koterski i Marcela Leszczak wczoraj wyjechali na wakacje do Chorwacji. Aktor zrobił sobie przerwę od nagrywania filmu „Gierek„, w którym gra główną rolę.

Aktor szczegółowo relacjonuje ich wspólny urlop. Widać, że para się dogaduje, a mały Fryderyk jest oczkiem w głowie taty. Dużo odpoczywają nad basen, zwiedzają i nawet spotkali się ze znajomymi, którzy też przebywają w Dubrowniku.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski RAZEM na premierze!

Moje „Skarbonki” 😁najukochańsze 😍 Ptyl i Fryl – napisał Misiek.

Janusze na wywczasie 😍 ostatnim rzutem na taśmę zaliczamy w międzyczasie Chorwację 🔥a zaraz po powrocie nasz „Gierek”cukierek wraca na plan. Wszyscy nas straszą, że nie wrócimy do Polski 😅 jesteśmy jednak dobrej myśli.
Ściskamy. Koterszczaki – napisała Marcela.