Misiek Koterski od kilku lat prężnie działa jako aktor. Jego przełomowym momentem była główna rola Gierka, do której musiał mocno przytyć. Natomiast jego kultowa scena jest w filmie „Dnień świra”.

Michał Koterski i Kuba Wojewódzki w ostrej wymianie zdań podczas audycji: „Jadłeś i piłeś na mój rachunek przez parę ładnych tygodni”

Michał Koterski okradziony

Michał Koterski ostatnio pojechał z obsadą spektaklu „My Day 2” do Wiednia. Aktor poza obowiązkami skorzystał też z czasu wolnego i poszedł na zakupy, aby kupić przede wszystkim prezenty dla bliskich. Niestety torba z prezentami została skradziona, a o wszystkim poinformowała Marcela na swoim InstaStory:

Cóż, niestety nie pokażę wam co Miśkowi udało się złapać w Wiedniu w H&M w kooperacji z Muglerem, ponieważ ukradli mu rzeczy w hotelu w trasie Mayday2 – napisała Leszczak.

Misiek Koterski rozlicza się z przeszłością w swojej autobiografii: „Umierałem na oczach ludzi”

Misiek został okradziony w hotelowej recepcji, kiedy czekał na kluczyk do pokoju:

Zostawiłem torbę przy recepcji, bo akurat była sytuacja, że nie było dla mnie pokoju i musiałem czekać. Złodzieje opróżnili torbę, oddali ją na recepcję, a słodycze i bluzki zabrali. To nie były tak drogie rzeczy, by zgłaszać to na policję – przyznał portalowi cozatydzien.pl.

Jak się okazuje, obsługa hotelu nie przejęła się losem Koterskiego, ale za to ogranizator wyjazdu chce odkupić rzeczy:

Hotel nie podjął działań, ale organizatorzy wyjazdu bardzo się przejęli i dowiedziałem się, że dziś szukają tych rzeczy w Wiedniu, żeby mi odkupić. Mają już słodycze dla Frysia, teraz reszta. Trochę mi głupio, ale rzeczywiście bardzo się przejęli – wyznał.

Michał Koterski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Michał Koterski, Marcelina Leszczak, fot. Piętka Mieszko/AKPA

pasekkozak