Dominic D’Angelica doszedł do samego finału „Top Model”. Wczoraj niespodziewanie w sieci pojawiły się bardzo niepokojące doniesienia na jego temat, screeny ze stron rządowych, według których został skazany za seks z nieletnią. W jedno z przestępstw miał być zamieszany również jego brat Stefen.

Michał Piróg o Dominico D’Angelico

Brat Dominica D’Angelica z „Top Model” zabrał GŁOS. Opowiedzą całą historię

Stacja TVN wydała dzisiaj krótkie oświadczenie: „W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model (…). Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje„.

Głos zabrał Dawid Woliński i Michał Piróg. Prowadzący program udostępnił obszerny wpis, w którym czytamy, że nie powinniśmy za wcześnie skreśla Domenica.

Raz podłożony ogień wywołuje pożar a ten bezpowrotnie i bezlitośnie trawi wszystko na swojej drodze. Efekt jest nieodwracalny. Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia, bez wysłuchania drugiej osoby. Nauczono mnie, że nie przekreśla się nigdy nikogo tak długo jak istnieją przesłanki na czyjąś niewinność. Ludzi bez pieniędzy i znajomości łatwo jest skazać ale napewno nigdy ich się nie wypuszcza z powrotem na wolność od tak.
Emocje są bardzo złym doradcą wiec radzę ochłonąć. Poczekać i dać możliwość obrony. Wieszanie na szubienicy i palenie na stosach pochłonęły tysiące niewinnych osób – napisała Piróg.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

TVN wydał oświadczenie w sprawie Dominica: Zostaną wyciągnięte konsekwencje

Dawid Woliński na swoim instastory napisał: „Zniszczyć człowieka, jakie to proste!”. Nie ma wątpliwości, że chodzi o uczestnika „Top Model”.

Co o tym sądzicie?