Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska poznali się w 2019 roku. Wkrótce okazało się, że para spodziewa się dziecka – urodził im się syn Falco Amadeus. W czasie pandemii wzięli ślub, a we wrześniu tego roku odnowili przysięgę małżeńską w dniu 50 urodzin wokalisty.

Michał Wiśniewski już zna płeć SZÓSTEGO dziecka! Nie jest zadowolony

Michał i Pola Wiśniewscy opowiedzieli o swojej pierwszej randce

Tuż po tym, Michał i Pola Wiśniewscy poinformowali, że znów zostaną rodzicami. Para powita na świecie kolejnego syna. Teraz małżeństwo zdecydowało się zadebiutować z własnym programem na YouTubie „Pan i Pani W.”.

W pierwszym odcinku opowiedzieli o swojej pierwszej randce z Tindera.

No i pierwsze spotkanie. No i tak, ja wziąłem sobie przyzwoitkę i zaprosiłem Cię na kolacje. To jest, przyznaje się bez bicia, to nie jest tak, że byłem umówiony z dwiema. Chciałem się spotkać z Tobą, ale mi było trochę głupio, no bo „hej Michał Wiśniewski”. Ja wziąłem sobie Witka, bo mówię, nie wiem, kto przyjdzie, bo na Twoim zdjęciu nie było widać twarzy – wspomina Wiśniewski.

Michał Wiśniewski o Świętach z gromadką dzieci. Nie mają co liczyć na drogie prezenty!

Pola wtrąciła, mówiąc, że mimo tego, „było bardzo sympatycznie”: „Aczkolwiek, to był dla mnie szok, nie dość, że Michał Wiśniewski, to jeszcze Witek Dębicki” – dodała.

  • Tobie się wydaje, że widzisz takiego mega otwartego faceta, a to facet z przeszłością i idzie na randkę. To nie było w moim stylu – tłumaczy Michał Wiśniewski.
  • Ale Ty rzeczywiście do tego podchodziłeś „ojej randka, poważna sprawa”? – pyta Pola.
  • No hej, to było dla mnie ważne, w końcu ktoś się do mnie odezwał, kto poważnie to potraktował. Jedno (spotkani z Tindera) miałem – wspomina wokalista „Ich Troje”.

Następnie Pola zdradza, jak czuła się na randce z Michałem Wiśniewskim i jego przyjacielem Witoldem Dębickiem:

No byłeś Ty, był Witek, to był pierwszy szok, a ja dziewczyna znikąd. Wszedłeś w tej białej puchowej kurtce i Witek Dębicki obok, usiadłeś do stołu, zamówiliśmy wodę i dla was to był szok, że ja piłam wodę. A potem Ty wyciągnąłeś telefon i zacząłeś wiadomość dyktować. Ja tak patrzę i myślę „co on robić, dlaczego nie możesz napisać wiadomości dyskretnie”. Myślę „ok, może tak się robi w wielkim świecie” – śmieje się Pola.

Michał zadrwił, że „tak robią ludzie, którzy nie widzą już klawiatury”. 

Pola kontynuując,  mówi, że czuła niedosyt po pierwszej randce z artystą: „Ale generalnie po tej randce miałam spory niedosyt. Pomyślałam, wracając do domu „kurcze, nawet nie porozmawialiśmy”. Ja nawet wysłałam Ci wiadomość, że „dziękuję za spotkanie, było bardzo miło, ale mam poczucie, że mogliśmy więcej”. A Ty wtedy zaproponowałeś następną randkę” – wspomina.

Michał Wiśniewski wziął ślub z Polą! Pokazali zdjęcia z wesela

Po pierwszej randce Wiśniewscy zaczęli dzwonić do siebie na „facetime”. Co ciekawe, wokalista „Ich Troje” dowiedział się, że Pola ma dzieci dopiero po kilku spotkaniach.

Michał wyznał też, że jak zaczął randkować po rozstaniu z Dominiką Tajner, to obawiał się, że potencjalne partnerki będą patrzeć na niego przez pryzmat przeszłości:

Ja się tego najbardziej obawiałem, że ktoś mnie będzie traktował przez pryzmat mojej przeszłości, że „jestem dzieciorobem, bawidamek”. Ale przeszkadzało mi ze względu na to, co dzieci sobie pomyślą, jak były małe, to było bez znaczenia, a później myślę, że stało się to dla nich kłopotem. Ja Ci nawet ostatnio powiedziałem, że fajnie by było dla naszych dzieci, żeby ten związek przetrwał. My musimy pracować, żeby na końcu okazało się, że daliśmy im wszystko i tę pracę musimy my wykonać – powiedział Wiśniewski.

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, fot. Gałązka/AKPA