Michał Wiśniewski (48 l.) rok temu poślubił Polę. Początkowo nie pokazywał swojej żony, ale ostatnio coraz chętniej dodaje z nią zdjęcie, zabrał ją nawet na premierę spektaklu. Teraz podzielił się zdjęciem z wesela.

Michał Wiśniewski dumny z Xaviera i Fabienne. „Chyba nam się udało Marta”

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z wesela

Michał Wiśniewski ma za sobą już cztery śluby. Ten z Mandaryną był najbardziej spektakularny, ponieważ pobrali się na biegunie północnym.

Michał Wiśniewski wspomina ślub z Mandaryną. „Byłem 17 lat młodszy, miałem wielką fantazję”

W zeszłym roku, gdy brał Polę za żonę musiał zapomnieć o dużej uroczystości ze względu na obostrzenia pandemiczne. Jak widać nie chcieli jednak długo czekać, żeby zostać małżeństwem.

Kim jest piąta żona Michała Wiśniewskiego? Pola to artystyczna dusza

Michał podzielił się zdjęciem ze skromnego wesela, na którym było dwóch gości. Tańczy ze swoją żoną. Możemy bliżej się przyjrzeć jej białej sukni, która miała duże rozcięcie na plecach. Wokalista oznaczył w poście firmę Izabeli Janachowskiej.

👰🤵🥰Nie wiem co na to @weddingdreamcom ale czasami musi wystarczyć takie wesele. 👸🤴 Dwoje gości, dobry gramofon📀 oraz wymiana pocałunków😘 i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej? #ciaglewniawpatrzony #nienabogato #natrzezwo @wisniewska_pola #pandemia

Michał Wiśniewski pokazał TWARZ synka! „Podobny do tatusia”

Michał i Pola doczekali się synka Falco Amadeusa. Ostatnio lider „Ich Troje” pokazał tatuaż, który wygląda jakby zostawił miejsce na datę narodzin kolejnego dziecka.

scena z: Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, fot. Gałązka/AKPA

scena z: Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Vivienne Vienna Wiśniewska, fot. Gałązka/AKPA