Polsat skutecznie podgrzewał atmosferę wokół sylwestrowego koncertu, zapowiadając występ Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Okazuje się, że nieoczekiwane pojawienie się Maryli Rodowicz nie było jedyną niespodzianką wieczoru.

Mandaryna o obecnej żonie Michała Wiśniewskiego. Jest zazdrosna o ich wspólną pracę

Michał Wiśniewski i Mandaryna w Polsace

Choć koncerty – zwłaszcza te na żywo – są wielką gratką dla wielbicieli Mandaryny, to jedna była żona na scenie to zdecydowanie za mało dla lidera legendarnej grupy „Ich Troje”.

W związku z tym Michał pojawił się na scenie z Anną Świątczak, która zastąpiła Mandarynę w roli żony Wiśniewskiego. Para dwukrotnie ślubowała sobie wierność – w Polsce oraz Las Vegas. Ania i Michał mają razem dwoje dzieci: 14-letnią Etiennette i 13-letnia Vivienne. Świątczak, która zadebiutowała w kultowej „Szansie na sukces”, była również wokalistką Ich Troje. Gdyby wspólny występ z żoną nie był wystarczającym zaskoczenie, byli małżonkowie zaśpiewali „A wszystko to, bo ciebie kocham”.

Michał Wiśniewski tańczy ze swoimi dziećmi na Instagramie. Bawią się do hitu Ich Troje [WIDEO]

Razem z byłą żoną numer 3 Michał Wiśniewski zapowiedział byłą żonę numer 2. Mandaryna wykonała swój słynny przebój „Ev’ry night”. Marta była żoną Michała w latach 2002 -2006. Para zawarła związek cywilny, a następnie pod czujnym okiem kamer ślubowała sobie miłość do grobowej deski w lodowej kaplicy. Wspólnie wychowują dwoje dzieci: 18-letniego Xaviera i 17-letnią Fabienne.

Quebonafide wypuścił klip z Michałem Wiśniewskim. Ma nowy SZOKUJĄCY TATUAŻ

Piąta żona Michała – tajemnicza Paula, obecnie spodziewa się dziecka. Myślicie, że dobrze się bawiła, oglądając występ męża?

 

 

 

Mandaryna na sylwestrze z Polsatem

Mandaryna na sylwestrze z Polsatem, fot. YouTube

Anna Świątczak, Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski, fot. Instagram

Anna Świątczak, Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski, fot. Instagram

Anna Świątczak z Michałem Wiśniewskim

Anna Świątczak z Michałem Wiśniewskim, fot. YouTube