Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z Polą, z którą doczekał się już dziecka, syna Falco. Do tej pory gwiazda „Ich Twoje” wyprawiała huczne wesela na całą Polskę, a tym razem było inaczej: w domowym ogródku i bez blasku fleszy.

Michał Wiśniewski ogłasza nową przyjaciółkę w branży. To Doda!

Michał Wiśniewski wziął drugi ślub z Polą

Michał i Pola Wiśniewscy zdecydowali połączyć ceremonię ślubną z 50 urodzinami wokalisty. Para przez cały czas utrzymywała ten wyjątkowy dzień w tajemnicy, nawet gości poprosili o niepublikowanie zdjęć. Dopiero dziś, w czwartek podzieli się kilkoma zdjęciami z wieczoru:

Chwile. To ta jedna, spośród wyjątkowych, która zapadła w naszych sercach na zawsze. Było pięknie i niesamowicie wzruszająco. Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym, że byli tego dnia z nami i że wspólnie mogliśmy celebrować miłość. Wszystkich szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów nie zapomnimy nigdy. Love – napisała młoda para.

Nie uwierzycie, jak Michał Wiśniewski nazywa swoją żonę, Polę. Zabawnie!

Widzimy, że Pola wybrała na ten wyjątkowy dzień rozkloszowaną suknię na ramiączkach z głębokim dekoltem udekorowaną kwiatami. Kreacje uszyła ulubiona projektantka gwiazda, Patrycja Kujawa.

Wesela drugiego nie robiłem, połączyłem po prostu urodziny z celebracją małżeństwa z Polą. W rodzinnym gronie i z przyjaciółmi odnowiliśmy przysięgę małżeńską. Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było — powiedział we „Fakcie” Michał.

„Nie wiedziałam, że Wiśnia to Wiśnia” zdradza piąta żona Michała Wiśniewskiego…

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski, fot. Gałązka/AKPA

Doda, Michał Wiśniewski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Michał Wiśniewski, SK: Kalendarz charytatywny na rzecz Fundacji im. Profesora Zbigniewa Religi, , fot. Baranowski/AKPA