Michał Wiśniewski wziął ślub z Mandaryną 17 lat temu. Chwilę później do sądu wpłynął pozew rozwodowy i jedna z pierwszych polskich power couple przeszła do historii.

Ach, co to był za ślub! 17. rocznica ślubu Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

Michał Wiśniewski – sylwester z Mandaryną

Obecnie Wiśnia jest związany z Pauliną, która oczekuje piątego dziecka lidera grupy Ich Troje. Michał ma dwoje dzieci z małżeństwa z Mandaryną: Fabienne i Xaviera oraz dwójkę pociech ze związku z Anną Świątczak: Etiennette i Vivienne.

Dyrektor programowa telewizji Polsat Nina Terentiew, która od lat utrzymuje bliskie relacje z Michałem Wiśniewskim (była świadkiem na jego ślubie z Dominiką Tajner), wpadła na pomysł, że duet Mandaryny i Wiśniewskiego będzie doskonałym wabikiem dla telewidzów, którzy w tym roku są zmuszeni spędzić sylwestrową noc w domu.

W związku z tym, że obecna małżonka Michała Wiśniewskiego niechętnie udziela się w mediach, dziennikarze „Faktu” postanowili zapytać Mandarynę o jej relację z obecną żoną Michała.

Mandaryna „zaśpiewa” na koncercie sylwestrowym! Na jednej scenie z Michałem Wiśniewskim

Znamy się z Paulą – powiedziała Marta w rozmowie z tabloidem. – Cieszę się, że z Michałem wypracowaliśmy kumpelskie i przyjacielskie relacje. Jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie – dodaje ze śmiechem.

Okazuje się, że Mandaryna pracuje nad „autorskim projektem”, a przed jego finalizacją powstrzymuje ją jedynie pandemia.

Michał pomaga mi przy projekcie autorskim, który mam nadzieję, że – jak pandemia się skończy – w końcu się ukaże – zwierzyła się „Faktowi”.

Mandaryna z synem podjęła wyzwanie #Hot16Challenge. Fani w odpowiedzi wytykają… wpadkę sprzed lat

Jesteście ciekawi nowych dokonań Mandaryny?

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska, fot. Baranowski/AKPA

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Mandaryna fot. Mikulski/AKPA

Mariusz Max Kolonko na gali Trendy

Mariusz Max Kolonko i Mandaryna na gali, fot. AKPA