W grudniu 2003 roku Michał Wiśniewski poślubił Martę Mandarynkiewicz. To jeden z bardziej spektakularnych ślubów w polskim show-biznesie, a ceremonia (warta ponoć 2 miliony złotych) odbyła się w lodowej scenerii w Szwedzkiej miejscowości Kiruna, niedaleko bieguna północnego. Całość była transmitowana w programie TVN „Jestem jaki jestem”.

Michał Wiśniewski pokazał, jak urządził pokoik dla Falco. Syn niedługo przyjdzie na świat

Michał Wiśniewski wspomina ślub z Mandaryną

Choć Wiśniewski i Mandaryna rozwiedli się trzy lata po tym, jak przyrzekali sobie miłość do końca życia. Minęło 17 lat od pamiętnej ceremonii, więc nic dziwnego, że media przypomniały ten ślub, a także zdjęcia państwa młodych. O tym wydarzeniu po latach wypowiedział się sam Michał Wiśniewski.

To były zupełnie inne czasy. Byłem 17 lat młodszy, miałem wielką fantazję. Chcieliśmy imponować, robić wielkie show. Było to ogromne przeżycie. Generalnie wspominamy to oboje z Martą bardzo dobrze. To był bardzo fajny czas, dzięki niemu mamy wspaniałą dwójkę dzieci, które niezwykle kochamy – powiedział w rozmowie z Faktem.

Jak też zapewnia wokalista, nie żywi urazy do byłej żony. Obecnie nawet razem pracują i zarówno Wiśniewski, jak i Mandaryna bardzo dobrze wspominają moment, w którym się pobrali.

Marta wróciła niedawno do Ich Troje. Żadne z nas tego ślubu nie żałuje. Wręcz przeciwnie. Ten ślub był jak z bajki i to prawda, że po latach miło popatrzeć na zdjęcia z niego. Fani to lubią – dodał Wiśniewski.

ZOBACZ TEŻ:

Obecna żona Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę! Co za zmiana przed porodem

Fabienne Wiśniewska strasznie ZNISZCZYŁA włosy domową koloryzacją. Fryzjer je uratował i pokazał EFEKT

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT

Ślub Mandaryny i Michała Wiśniewskiego, fot. YT