Pod koniec września 2019 roku Michał Wiśniewski rozwiódł się z Dominiką Tajner. Jednak zanim oficjalnie się rozstali, to wokalista zespołu Ich Troje związał się z nową kobietą, 35-letnią Polą. Niedługo po tym, jak okazało się, że jest w nowym związku pojawiły się doniesienia, że Michał i Pola spodziewają się dziecka.

Michał Wiśniewski wspomina ślub z Mandaryną. „Byłem 17 lat młodszy, miałem wielką fantazję”

Michał Wiśniewski został ojcem

Jeszcze, kiedy para oczekiwała na narodziny dziecka, wokalista zdradził, że urodzi się chłopiec. Jak można było się spodziewać, Wiśniewski zaskoczył z wyborem imienia dla syna i wraz z partnerką uznali, że dobrym wyborem będzie Falco Amadeus. Jak teraz donosi „Fakt” Michał i Pola w końcu powitali na świecie swoją pociechę.

Chłopiec jest już na świecie, a serce Michała i jego żony Poli jest przepełnione wielką radością – podaje tabloid.

Michał Wiśniewski – związek z Polą

Michał Wiśniewski poznał swoją obecną partnerkę na portalu randkowym. W trakcie trwania ich związku pojawiły się doniesienia, że para nawet zdążyła się pobrać, a wygadał się sam wokalista. Podczas jednego z wywiadów mówił o pracy zdalnej i nauce w domu, a w trakcie wypowiedzi użył słowa „żona”. Pola, tak jak Michał Wiśniewski, też ma dzieci z poprzedniego związku. Falco Amadeus jest jej piątym dzieckiem.

Michał Wiśniewski – żony i dzieci

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Michała Wiśniewskiego była Magda Femme. Następnie piosenkarz związał się z Martą Wiśniewską, z którą doczekał się dwójki dzieci – Fabienne i Xaviera. Kolejną jego żoną  była Anna Świątczak, z którą Wiśniewski ma także dwójkę dzieci – Etiennette Annę i Vivienne Vienne. Czwartą żoną wokalisty była Dominika Tajner. Para nie doczekała się wspólnego dziecka, ale razem wychowywali syna Tajner z poprzedniego związku.

ZOBACZ TEŻ:

Obecna żona Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę! Co za zmiana przed porodem

Dominika Tajner już nie tęskni za Wiśniewskim. Ma ważny powód

Michał Wiśniewski w okularach

Michał Wiśniewski/fot. AKPA

Michał Wiśniewski - czym zajmował się zanim został sławny?

Michał Wiśniewski/fot. AKPA