Michał Żebrowski (47 l.) znany jest z tego, że aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Popularny aktor stroni od udzielania wywiadów czy nie bierze udziału w sesjach okładkowych gazet. Michał zrobił jednak wyjątek, i ostatnio wraz z żoną wspólnie pozowali dla prestiżowego magazynu L’OFFICIEL POLSKA. Aktor postanowił wykorzystać materiały z gorącej sesji zdjęciowej i skomentować wyniki wczorajszych wyborów parlamentarnych za pomocą gołej pupy.

Michał Żebrowski uchwycił żonę w bardzo INTYMNYM momencie (VIDEO)

Michał Żebrowski z gołą pupą odnosi się do wyników wyborów

Michał Żebrowski pokazał się na Instagramie całkiem nago. Na opublikowanym filmiku zza kulis do sesji do magazynu „L’Officiel” widać, jak aktor pozuje przed obiektywem bez ubrania, odsłaniając gołe pośladki. Towarzyszyła mu jego żona, Aleksandra Adamczyk, która jest młodsza od aktora o 15 lat. Aleksandra pozowała w eleganckiej kreacji, Michał natomiast zasłaniał swoje dobra za pomocą dłoni. Para jest małżeństwem od ponad 10 lat i wygląda na to, że doskonale się ze sobą czują.

Michał wymownie podpisał filmik na Instagramie słowami: „no i dupa”. Aktor nie pozostawił wątpliwości, że ma na myśli wczorajszy wynik wyborów. Fani szybko wyłapali aluzję.

W punkt po ogłoszeniu wyników wyborów… Teraz w Polsce będzie jedna wielka dupa

Nie lubię wyniku, ale filmik i tekst w punkt

Zobaczyć pupcie Michała Żebrowskiego w taki wieczór…trochę wynagrodziło smutek wyników

To opisuje idealnie ten wieczór  – pisali w sekcji komentarzy internauci.

To nie pierwszy raz, gdy aktor wraz ze swoją żoną prowokowali fanów – udostępniając zdjęcie czy wideo – na którym możemy podziwiać ich w pełnej okazałości. Widać, że nie mają żadnych kompleksów na punkcie swojego ciała.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Michał Żebrowski: U nas nie ma porno

Żona Żebrowskiego wiesza się na mężu, a fani przez TO nazywają ją KLACZĄ!

Między Żebrowskimi ISKRZY na czerwonym dywanie (FOTO)

Michał Żebrowski

Fot.AKPA