Blanka Lipińska, autorka trylogii „365 dni”, ostatnio spędziła z całą ekipą kilka tygodni we Włoszech, gdzie trwały zdjęcia do kolejnej części ekranizacji. Była bardzo rozczarowana tym krajem. Główny aktor, Michele Morrone, zabrał głos w tej sprawie.

Ekipa „365 dni” przyłapana we Włoszech. Michele Morrone kręci erotyczną scenę (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska ostro o Włoszech – Michele Morrone reaguje

Akcja książek Blanki Lipińskiej w dużej części dzieje się we Włoszech. Gwiazda do odegrania roli Massimo zaangażowała włoskiego aktora. Mimo to, kraj nie przypadł jej do gustu. Kiedy wróciła do Polski, napisała kilka nieprzyjemnych zdań na jego temat.

Zbliżamy się do powrotu do domu i jestem za to cholernie wdzięczna, bo nienawidzę Włoch, nienawidzę Włoch dosłownie za wszystko. Oczekiwanie na wszystko jest tu cztery razy dłuższe niż powinno, hotele mają o połowę niższy standard niż powinny. To jest po prostu złe. Jedyną dobrą rzeczą w tym kraju jest wino i moi przystojni aktorzy. To wszystko. Mam nadzieję, że nigdy tu nie wrócę. Życzę pięknego dnia.

Michele Morrone jest w związku z Simone Susinna, aktorem z „365 dni”?! Fani są zdezorientowani

Blanka już od dłuższego czasu jest w rodzinnym kraju, jednak teraz o jej wypowiedzi zrobiło się głośno za sprawą jednego z fanpage’ów. Michele Morrone zapewnił na swoim profilu, że nie chce być kojarzony z tym, co mówi Lipińska.

Chciałbym powiedzieć jedną rzecz: nie utożsamiam się ze słowami Blanki Lipińskiej! Kocham mój kraj i moich ludzi, tak samo jak kocham resztę świata. Nie chcę być kojarzony z bzdurami, które Blanka mówiła o moim kraju.

Blanka Lipińska przedłużyła WŁOSY: „Jestem zachwycona”

Myślicie, że ta „afera” ochłodzi ich relacje?

Michele Morrone z saszetką Louis Vuitton

Michele Morrone z saszetką Louis Vuitton fot. The Mega Agency / Forum

Blanka Lipińska na Flesz Fashion Night

Blanka Lipińska na Flesz Fashion Night fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska fot. AKPA

Michele Morrone

Michele Morrone fot. AKPA