Michelle Obama (56 l.) jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Obecnie profil żony byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych śledzi ponad 41 mln użytkowników serwisu – to więcej niż liczba mieszkańców Polski.

Michelle Obama i Barack Obama swobodni jak nigdy! Nagrali własny podcast

Michelle Obama w sukni ślubnej

Michelle Obama po zakończonym urzędowaniu męża i wydaniu autobiografii, która stała się światowym bestsellerem, zajęła się prowadzeniem podcastu, podpisując milionowy kontrakt z jednym z serwisów streamingowych. To w właśnie w rozmowie z byłą prezydentową Rihanna przyznała, że wciąż kocha Chrisa Browna.

Rihanna WYBACZYŁA Chrisowi Brownowi. „Naprawdę go kocham”

W ubiegłym tygodniu Michelle Obama wraz z komikiem Conanem O’Brienem poruszała temat małżeństwa, do którego wróciła we wpisie na Instagramie.

W zeszłym tygodniu w The #MichelleObamaPodcast Conan i ja zastanawialiśmy się nad naszymi małżeństwami. Ta relacja może być jednym z najbardziej fundamentalnych elementów naszej tożsamości – przynosząc nam tyle radości, znaczenia i wsparcia każdego dnia. Ale jedno jest pewne:  wymaga też dużo pracy,  dużo uczciwości wobec siebie i naszych partnerów. To jedna rzecz, której się nauczyłam. Bardzo chciałbym usłyszeć kilka rzeczy, których nauczyliście się o małżeństwie i o sobie. Dajcie znać w komentarzach – napisała Michelle Obama.

Przy okazji pochwaliła się ślubnym zdjęciem z Barakiem. Znana z dystansu do siebie Michelle umieściła fotografię, na której oboje z mężem mają twarze pobrudzone weselnym tortem.

Agata Duda nie udzielała się w mediach z powodu „sprzeciwu” – na wieczorze wyborczym zabrała głos i zaliczyła WPADKĘ

Wyobrażacie sobie którąś z polskich pierwszych dam prowadzącą podcast?

Michelle Obama na spotkaniu, for. Instagram @michelleobama

Michelle Obama na spotkaniu, for. Instagram @michelleobama

Michelle Obama na spotkaniu, for. Instagram @michelleobama

Michelle Obama na promocji książki, for. Instagram @michelleobama

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michelle Obama (@michelleobama)