Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak poznali się w programie „Love Island”. Wiele osób nie wierzyło w ich miłość, oni pokazali, że łączy ich prawdziwe uczucie, a nie chęć rozgłosu. Jednak i nad ich związkiem, który wydawał się idealny, pojawiły się czarne chmury. Sylwia i Mikołaj zdecydowali się na terapię dla par i zażegnali kryzys. Nie na długo. Mikołaj poinformował, że rozstał się z Sylwią

Internauci zaniepokojeni sylwetką Sylwii Madeńskiej. Zdradziła nam, ile waży. „Wyglądam jak normalny, zdrowy człowiek”

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska rozstali się

Mikołaj i Sylwia bardzo często byli pytani, jak układa się w ich związku, czy planują być razem, czy się rozstali. Celebryta w jednym z wywiadów wyznał, że jest zmęczony takimi pytaniami i jeśli coś zmieni się w ich związku, to na pewno dadzą o tym znać. I tak właśnie się stało. W najnowszym wpisie Mikołaj poinformował, że z bólem serca rozstał się z Sylwią.

Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami, jednak przeciwko moim uczuciom. Tak, kocham Sylwię. Rozstaję się z Sylwią. Nie wprowadzę Was nigdy w żadne szczegóły z szacunku do naszego związku oraz z szacunku do Sylwii. Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć. Zawsze powtarzałem Sylwii, że u mnie w życiu najważniejsze są zasady i to one są powodem tej decyzji – napisał.

Mikołaj, który nie chce zdradzać szczegółów rozstania, tajemniczo jednak napisał, co się stało.

Długo się do tego zbierałem, dlatego tak cierpiałem i gotowało się we mnie każdego dnia, bo liczyłem, że uczucie, które w nas jest to przezwycięży. Powtarzałem zawsze Sylwii „miłość to nie wszystko” – nie wierzyła mi, myślała że gadam bzdury. Jesteśmy z dwóch różnych światów, mamy różne rzeczy w głowach, inne wizje partnerstwa oraz inne wizje przyszłości. Te nasze dwa światy odległe bardzo, a z drugiej strony tak bliskie, że wystarczyło dać się zabrać w zaufaniu do tego świata i wszystko działałoby jak dobrze naoliwiony sprzęt. Nasze charaktery zderzały się regularnie i to było trudne, ale po pewnym czasie to zaakceptowałem, bo wiedziałem, ze miłość nas i tak spoi. Jeden krok w niewłaściwą stronę i można wszystko spieprzyć. Tak było w naszym przypadku – wyjaśnił.

Mikołaj nadal kocha Sylwię?

Uczestnik „Love Island” kilka razy podkreślił w swoim wpisie, że nadal kocha Sylwię. Mimo to zdecydował się na rozstanie, bo przyznał, że związek z nią jest dla niego bardzo niszczący.

Uwierzcie mi, że płaczę, pisząc ten post. Nigdy nie przypuszczałem, że to się wydarzy. Sylwia, kocham cię, ale nie mogę z Tobą dzielić życia, bo sam będę przez to cholernie cierpiał. Pomimo tego, że podejmuję decyzję o rozstaniu – bądź szczęśliwa, bo zasługujesz na to, jak mało kto – zakończył swój wpis.

ZOBACZ TEŻ:

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o chamskim żarcie Michała Malitowskiego

Mikołaj Jędruszczak jest WŚCIEKŁY na jednego z uczestników „Love Island”: „Reklamuje podróby perfum za 9,99 zł”