Związek Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka, którzy wygrali pierwszą edycję „Love Island”, należy do jednych z najbardziej burzliwych w show-biznesie. Mimo że para rozstała się, ostatnio wyszło na jaw, że polecieli razem na wakacje. Celebrytka w wywiadzie z „Plejadą” ujawniła kulisy ich relacji.

OMG! Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak wrócili do siebie?

Sylwia Madeńska o związku z Mikołajem Jędruszczakiem

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zauważeni, gdy wsiadali razem do samolotu. Polecieli do Grecji. Mężczyzna jednak skłamał w wywiadzie, że to czysty przypadek. Dodatkowo w trakcie wakacji opublikował Stories, w którym napisał, że szuka partnerki i nawet wyliczył swoje wymagania. Przy okazji wyglądało to tak, jakby chciał dopiec Sylwii:

Szukam dziewczyny, oto wymagania – nie pije (do stanów nieważkości) , nie ćpa, nie pali, jest lojalna i prawdomówna.

Pamiętamy, jak zarzucał swojej byłej, że nie raz była pod wpływem alkoholu.

ZOBACZ: Mikołaj Jędruszczak UPOKARZA Sylwię Madeńską: „Musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów”

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak w "Tzg".

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Baranowski/AKPA.

Sylwia udzieliła wywiadu „Plejadzie”, w którym przyznała, że byli razem na wakacjach i zarzuciła Mikołajowi kłamstwo.

Nie wiem, dlaczego Mikołaj powiedział, że to przypadek. Nie rozumiem tego. Może miał jakieś swoje pobudki. Może chciał, żeby się media od nas odczepiły. Ja jednak tego nie rozumiem, chcę to sprostować. Kłamstwa w wywiadach są nie na miejscu. Traci się wiarygodność. Nie wstydzę się, że wyjechaliśmy na wspólne wakacje. A Mikołaj? Wydaje mi się, że znowu działał pod wpływem emocji.

Odniosła się również do tego, co napisał w social-mediach:

Dla mnie to było dziecinne, nie ukrywam. Pytałam go, po co to zrobił. Odpowiedział, że „nie rozumiem social mediów” i że „jak nie widzę w tym żartu, to już nie jego problem”. Cóż, faktycznie nie rozumiem i nie widzę w tym żartu. Zresztą nasi obserwatorzy też tego nie dostrzegli. Dostałam mnóstwo wiadomości z zapytaniami, o co chodzi z wywiadem i Q&A Mikołaja. Po samych relacjach widać było, że podróżujemy wspólnie. Uważam, że to było niepotrzebne. Emocje nigdy nie są dobrym doradcą.

Sylwia Madeńska przeżywa ROZSTANIE z Mikołajem: „Łzy i przeszywający smutek jest nieunikniony”

Sylwia przyznała, że liczy się z krytyką – wiele osób mówiło jej, że powinna definitywnie zerwać kontakt z Mikołajem, jednak nie potrafiła. Nie ujawniła, czy jest szansa na uratowanie związku. Powiedziała, że na wspólnych wakacjach znów dochodziło do spięć.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak jako para.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. AKPA.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami"

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. AKPA

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. Podlewski/AKPA