Sylwia Madeńska (27 l.) i Mikołaj Jędruszczak rozstali się pod koniec września ubiegłego roku. Tancerka wówczas nie ukrywała, że jest przygnębiona i jest jej trudno po rozstaniu. Tenisista jako pierwszy poinformował o ich rozstaniu. Nie zdradził powodów rozstania, napisał tylko, że była to bardzo trudna decyzja:

(…) Jesteśmy z dwóch różnych światów, mamy różne rzeczy w głowach, inne wizje partnerstwa oraz inne wizje przyszłości. Te nasze dwa światy odległe bardzo, a z drugiej strony tak bliskie, że wystarczyło dać się zabrać w zaufaniu do tego świata i wszystko działałoby jak dobrze naoliwiony sprzęt. Nasze charaktery zderzały się regularnie i to było trudne, ale po pewnym czasie to zaakceptowałem, bo wiedziałem, ze miłość nas i tak spoi. Jeden krok w niewłaściwą stronę i można wszystko spieprzyć. Tak było w naszym przypadku – wyjaśnił.

Natomiast Madeńska tłumaczyła, że „na nowo musi odnaleźć w sobie tę Sylwię, którą byłam od zawsze – empatyczną, towarzyską, uśmiechniętą”.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak razem na wakacjach

Sylwia Madeńska przeżywa ROZSTANIE z Mikołajem: „Łzy i przeszywający smutek jest nieunikniony”

Wygląda na to, że para do siebie wróciła. W marcu razem spędzili weekend w górach, a potem pojawili się na gali „Punchdown”. Teraz okazało się, że wyjechali razem na wakacje. Portal „Pudelek” dostał od swoich czytelników zdjęcie, na którym Sylwia i Mikołaj wchodzą na pokład samolotu. Wybrali się do Grecji, na wyspę Zakynthos. Na razie nie przyznali się, że są razem w mediach społecznościowych.

Sylwia Madeńska zabrała GŁOS w sprawie rozstania. „Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina”