Związek Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej nie przetrwał. Para mimo terapii, dzięki której na jakiś czas zażegnała kryzys, jednak nie widzi dalszej wspólnej przeszłości. Jędruszczak dodał wpis, w którym przyznał, że choć nadal kocha Sylwię, to związek z nią sprawi, że będzie cierpiał.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska ROZSTALI się. „Płaczę, pisząc ten post”

Sylwia Madeńska komentuje rozstanie

W końcu i Sylwia zabrała głos i na Instagramie odniosła się do rozstania. Przyznała, że nie zamierza tłumaczyć się z rozstania, ale chce odnieść się do wpisu Mikołaja i nieco wyjaśnić obserwatorom i fanom pary.

Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym – odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak. Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu… Mikołajowi życzę szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina – wyjaśniła.

Dodała też, że jest jej trudno po rozstaniu i przed nią ciężkie dni, ale wierzy, że wkrótce wszystko wróci do normy, a ona znów będzie mogła cieszyć się życiem.

Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść – uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem. Muszę teraz na nowo odnaleźć w sobie tę Sylwię, którą byłam od zawsze – empatyczną, towarzyską, uśmiechniętą. To będzie wymagało czasu i każdy, kto przeżył rozstanie wie, o czym mówię. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyjdzie słonce i los się do mnie uśmiechnie… – napisała.

View this post on Instagram

Nie wiem jak i od czego zacząć…. Wybaczcie, że może będzie to trochę chaotyczne, ale trudno mi zebrać myśli. Czy zamierzam się tłumaczyć z rozstania z Mikołajem Nie. nie zamierzam, ale skoro zostałam wywołana do tablicy na forum publicznym – odpowiem. Czy udawałam związek i miłość. Nie. Nigdy. Czy zdradziłam Mikołaja ? Nie. Nigdy. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera ? Tak Mimo wielu prób, nie przetrwała próby czasu… Mikołajowi życze szczęścia w miłości i poznania kobiety idealnej pod każdym względem, która sprosta wszystkim oczekiwaniom. Jak widać ja, temu wyzwaniu nie podołałam. Przede mną trudne tygodnie i nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko, ale trzeba wziąć się w garść – uwierzyć w siebie, wyjść do ludzi, naprawić relacje z przyjaciółmi i zacząć cieszyć się życiem. Miłość podobno uskrzydla, ale kiedy jest ślepa, te skrzydła podcina. Muszę teraz na nowo odnaleźć w sobie tą Sylwię, którą byłam od zawsze – empatyczną, towarzyską, uśmiechnietą. To będzie wymagało czasu i każdy kto przeżył rozstanie, wie o czym mówie. .Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, otuchy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wyjdzie słonce i los się do mnie uśmiechnie…

A post shared by Sylwia Madeńska (@sylwia_madenska_official) on

ZOBACZ TEŻ:

Sylwia Madeńska z „Love Island” zdradza nam sekret swojej sylwetki (DIETY GWIAZD)

Mikołaj Jędruszczak jest WŚCIEKŁY na jednego z uczestników „Love Island”: „Reklamuje podróby perfum za 9,99 zł”

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami"

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. AKPA

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak w "Tańcu z Gwiazdami"

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. AKPA