Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska jeszcze kilkanaście dni temu trenowali w pocie czoła do „Tańca z gwiazdami”. Para, którą poznaliśmy w reality show „Love Island”, na parkiecie radziła sobie świetnie.

Weronika Rosati ze ŁZAMI w oczach porusza ważną kwestię związaną z koronawirusem. Polskie media o tym NIE MÓWIĄ

W rozmowie z Kozaczkiem podczas piątkowego LIVE’a Sylwia wyznała, że w ostatnich tygodniach ona i jej chłopak podporządkowali wszystko treningom. Dieta, tryb życia – wszystko zostało przestawione na tryb „TzG”. Okazało się jednak, że Polsat zawiesił show z powodu epidemii.

Po zakończeniu treningów Sylwia i Mikołaj pojechali na kilka dni do rodziców tenisisty. Potem wrócili do Warszawy. Sarają się żyć w normalnie, choć w tych okolicznościach nie jest to łatwe. Sylwia nie chodzi na siłownię – zdradziła nam, że bardzo brakuje jej aktywności fizycznej.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak o chamskim żarcie Michała Malitowskiego

Dlatego w poniedziałek para zdecydowała się wyjść z domu i trochę pobiegać. Niestety, żadne z nich nie miało maseczki, postanowili więc przygotować je wykorzystując powszechnie dostępne „dobro”, jakim są… męskie bokserki.

Partnerka piłkarza zarażona koronawirusem. Jest w 4. miesiącu CIĄŻY

Zakładanie takiej nietypowej maseczki z bokserek zaprezentował na sobie na swoim story Mikołaj. Tenisista najpierw założył na głowę jedną nogawkę majtek, potem z tyłu skręcił je i drugą nogawkę założył na górę głowy zostawiając szczelinę na oczy.

Sylwia poszła śladem swego chłopaka i wkrótce oboje byli gotowi do wyjścia na jogging.

Te majtki to bardzo fajny pomysł, bo mi na przykład na dworze w nich nie jest zimno podczas biegania, jak oddycham – stwierdziła Sylwia już na zewnątrz.

Macie może jakieś swoje domowe patenty na maseczki, które stały się wyjątkowo deficytowym towarem?

Mikołaj Jędruszczak pokazuje, jak zrobć maseczkę z bokserek

Mikołaj Jędruszczak pokazuje, jak zrobć maseczkę z bokserek

Mikołaj Jędruszczak pokazuje, jak zrobć maseczkę z bokserekMikołaj Jędruszczak pokazuje, jak zrobć maseczkę z bokserekMikołaj Jędruszczak pokazuje, jak zrobć maseczkę z bokserekMikołaj Jędruszczak pokazuje, jak zrobć maseczkę z bokserek

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Baranowski Michał/AKPA

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Kurnikowski/AKPA

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Kurnikowski/AKPA