Daniele Rugani, piłkarz Juventusu, został pozytywnie zdiagnozowany na koronawirusa. Cała drużyna przechodzi kwarantannę, w tym Wojciech Szczęsny. Przebadano również rodzinę piłkarza i okazało się, że zachorowała jego żona, Michela Persico, która jest w ciąży.

Piłkarz Juventusu Turyn ZAKAŻONY koronawirusem! Co ze Szczęsnym i Ronaldo?

Żona piłkarza Juventusu, Daniela Rugani, chora na koronawirusa

Chociaż Daniele przebywał na kwarantannie i odizolował się od rodziny, gdy dowiedział się o zakażeniu, wirus nie ominął jego żony.

Mam nadzieję, że to nie wpłynie na dziecko. Lekarze zapewnili mnie, że nie powinno być problemów, ale postawcie się w mojej sytuacji. To absolutnie przerażające – powiedziała w wywiadzie z włoskim magazynem „Chi”.

Straszna wiadomość! Polski piłkarz zarażony KORONAWIRUSEM

Piłkarz i jego partnerka mieli nie informować jeszcze o ciąży, czekali na odpowiedni moment i miała to być chwila radości. Na szczęście Michela Persico nie ma na razie objawów, które byłyby niebezpieczne dla jej zdrowia, takich jak m.in. wysoka gorączka.

Wojtek Szczęsny zażartował sobie z Anny Lewandowskiej podczas kwarantanny

Na kwarantannie przebywa nasz polski piłkarz, Wojciech Szczęsny, który gra w Juventusie. Czuje się dobrze, jednak nie może być blisko swojej rodziny – żony Mariny i syna Liama.

Daniele Rugani z żoną Michelą Persico: