Mikołaja Jędruszczaka (27 l.) mieliśmy okazję oglądać na antenie programu „Love Island”. To tam poznał się z Sylwią Madeńską, z którą po roku się rozstał jeszcze w czasie programu „Taniec z gwiazdami”.

Mikołaj Jędruszczak spotkał się z Igą Świątek

Mikołaj Jędruszczak UPOKARZA Sylwię Madeńską: „Musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów”

Mikołaj Jędruszczak po rozstaniu skupił się na karierze tenisowej, którą można śledzić na jego profilu instagramowym. Dzisiaj zaskoczył internautów po tym, jak pokazał wspólny trening z Igą Świątek, która zwyciężyła tegoroczny finał Rolanda Garrosa.

Sylwia Madeńska przeżywa ROZSTANIE z Mikołajem: „Łzy i przeszywający smutek jest nieunikniony”

Zapytaliśmy Mikołaja Jędruszczaka, jak doszło do spotkania z Igą Świątek. Okazuje się, że zna się od lat ze zwyciężczynią Rolanda Garrosa, a tera pomaga jej w treningach:

Ja z Igą wielokrotnie sparowałem i znam się dobrze z jej trenerem. Lubimy ze sobą grać i moja gra pasuje Idze, więc mogłem się przysłużyć do jej treningu. Mogła mnie poużywać w kontekście tenisowym. Zagraliśmy dobry trening jak zawsze. Iga zadowolona, ja zadowolony. Mam nadzieję, że więcej będzie takich treningów, ale wiadomo, Iga jest teraz zabiegana, będzie miała dużo wyjazdów, ale jak będzie na miejscu, to mam nadzieję, że będziemy kontynuować tę historię – wyjaśnia nam Jędruszczak.

Dodaje, że kiedy jeszcze pracował w Legii Warszawa, czasami zastępował jej trenera w obowiązkach i prowadził z Igą treningi.

Znamy się od dłuższego czasu, lubimy i w kwestii tenisowej staram się jej pomóc – mówi nam Mikołaj.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska ROZSTALI się. „Płaczę, pisząc ten post”

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak na ściance.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak, fot. Kurnikowski/AKPA.

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak na parkiecie w "Tańcu z Gwiazdami"

Sylwia Madeńska, Mikołaj Jędruszczak/fot. AKPA