Miley Cyrus (27 l.) niedługo po rozwodzie z Liamem Hemsworthem (30 l.) związała się z Cody Simpsonem (23 l.). Ten związek piosenkarki, jak i poprzedni, budzi wielkie zainteresowanie fanów i mediów. Nic dziwnego, że Miley i Cody często w wywiadach są pytani o swoją relację.

Cody Simpson i Miley Cyrus są parą od pół roku – Wokalista przygotował dla ukochanej coś specjalnego

Cody Simpson o związku z Miley Cyrus

Ostatnio Cody mógł opowiedzieć o swojej dziewczynie podczas wywiadu dla Sydney Morning Herald. Simpson zdradził, że lubi być w związku i nawet podzielił się swoją receptą na udany związek. Co ciekawe, wspomniał też o swojej byłej partnerce – Gigi Hadid i o tym, jak związek z nią wpłynął na to, w jaki sposób patrzy na miłość. Cody dodał, że choć lubi być w związku, to kilka razy się nimi rozczarował.

Lubię być w związku, ale też byłam przez jakiś czas sam. Żeby mieć udany związek, musisz poznać siebie. Nie chcesz być kimś, kto szuka drugiej osoby, żeby cię uzupełniała. Umawiałem się z Gigi Hadid przez dwa lata. Zawsze lubiłem przebywać z niezależnymi kobietami, które są silnymi osobami. Nigdy tak naprawdę nie miałem złamanego serca w najgłębszym tego słowa znaczeniu, ale rozczarowałem się związkami – powiedział.

Miley Cyrus powinna nosić TAKIE jeansy cały czas. Ma w nich nogi jak modelka! (ZDJĘCIA)

Najwyraźniej teraz nie jest zawiedziony, a zadowolony. Nie przestawał zachwalać ukochanej. Dodał nawet, że związek z Miley to najlepsze, co mogło mu się przytrafić.

Bycie z Miley to cudowna rzecz w moim życiu. Jest kreatywna i inspirująca, niezależna i zachęca mnie do bycia sobą. Jesteśmy kreatywnymi osobami, które wspierają się nawzajem w naszej pracy – powiedział.

Pojawił się także temat małżeństwa. Cody przyznał, że wierzy w małżeństwo, ale jest za młody, by teraz się oświadczać.

Wierzę w małżeństwo, ale nie myślałem o tym zbyt wiele. Jestem o za młody, żeby się nad tym zastanowić, szczerze mówiąc. Po prostu otaczam się pozytywnymi kobietami, które inspirują mnie i uczą nowych rzeczy każdego dnia – wyznał Simpson.

ZOBACZ TEŻ:

Liam Hemworth o latach spędzonych z Miley Cyrus. „To było STRESUJĄCE”

Chris Hemsworth wypowiedział się na temat brata, Liama. Wbił szpilę Miley Cyrus!

Miley Cyrus zdradziła, kto jest jej IDOLEM z dzieciństwa. Zadzwoniła do tej osoby

Miley Cyrus i Cody Simpson na spacerze

Miley Cyrus, Cody Simpson/fot. Forum

Miley Cyrus i Cody Simpson na spacerze

Miley Cyrus, Cody Simpson/fot. Forum