W sierpniu Miley Cyrus (26 l.) rozstała się z mężem. Para, która przed ślubem była ze sobą przez 10 lat, pobrała się w 2018 roku. Po roku piosenkarka zdecydowała się odejść.

Internauci żałowali przede wszystkim byłego męża Miley, Liama Hemoswortha. Oskarżano Cyrus o to, że opuściła biednego chłopaka, który chciał dla niej jak najlepiej. Tymczasem dziś Miley, która związała się już z młodszym od siebie o 4 lata Codym Simpsonem, ostro krytykuje swego eks.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha musiał być porażką – ciągłe kłótnie i problemy w łóżku

Wczoraj Miley podczas live’a na Instagramie oskarżyła wszystkich swoich byłych facetów (a więc głównie byłego męża) o to, że zachowują się jak… f**ty. Tak, Miley użyła obelżywych, ostrych słów. Czy Liam aż tak ją skrzywdził?

Cyrus wyjaśniła, że homoseksualne związki, w które wchodziła, wynikały z tego, że przestała wierzyć, iż na świecie są jeszcze faceci, którzy nie są f**tami. Ostatecznie u boku dziewczyn gwiazda też nie znajdowała spełnienia. Dopiero relacja z Codym sprawiła, że Miley odzyskała wiarnę w mężczyzn. Cyrus twierdzi, że jej obecny chłopak, jest JEDYNYM gościem „z ja**mi”, na jakiego trafiła.

Miley i Cody wyglądają na ZAWSTYDZONYCH na widok paparazzi (ZDJĘCIA)

Myślałam, że wszyscy faceci to zło – mówi Miley. – Okazuje się, że są jeszcze mężczyźni, którzy mają ja*a. Poznałam do tej pory tylko jednego, to ten, który teraz jest ze mną – podkreśliła Cyrus.

Nie poddawajacie się – poprosiła Miley. – Są jeszcze dobrzy mężczyźni – powiedziała Miley.

Kim jest nowa DZIEWCZYNA Liama Hemswortha ? Aktorka zastąpi mu Miley Cyrus?

Nie musicie być homoseksualni, są jeszcze fajni faceci z ja*ami, musicie ich tylko znaleźć. Musicie znaleźć fi*ta, który nie jest **jem – wiecie, o co chodzi – powiedziała Miley.

Okazuje się, że w związku Miley Cyrus i Liama Hemswortha wcale nie było kolorowo! Dziś Miley byłego mężą nazywa… f**tem! Fot.  REUTERS/Danny Moloshok

Po rozstaniu z Liamem Miley spotykała się z dziewczyną, ale ich relacja szybko się skończyła. Teraz Cyrus twierdzi, że w końcu znalazła prawdziwego faceta, który ma ja*a, ale nie jest fi**tem. To Cody Simpson, Fot. Vasquez-Max Lopes-Lalo / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Stare zdjecia Miley z jej byłym mężem, fot. FORUM/MEGA

Miley Cyrus z byłym mężem, Fot FORUM/Backgrid