Małżeństwo Miley Cyrus (26 l.) i Liama Hemswortha (29 l.) zakończyło się. Ich związek był burzliwy, ale skoro w końcu zdecydowali się na ślub, wszyscy myśleli, że dojrzeli do poważnej relacji. Obecnie oboje spotykają się z kimś innym. Patrząc na dopasowanie ich znaków zodiaku – ten związek od początku był skazany na porażkę.

Kim jest nowa DZIEWCZYNA Liama Hemswortha ? Aktorka zastąpi mu Miley Cyrus?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth – dopasowanie znaków zodiaku

Miley Cyrus jest spod znaku Strzelca, a Liam Hemsworth to Koziorożec. Niestety, gwiazdy nie mają dobrych wieści dla takich par…

Kobiety spod znaku Strzelca są wulkanami energii. Są bardzo spontaniczne, szalone, co jak najbardziej zgadza się z charakterem Miley. Potrafią też wybuchnąć, gdy coś im się nie spodoba. Koziorożec woli mieć wszystko poukładane, jest też bardzo nieustępliwy, co prowadzi do kłótni.

SZOK! Reakcja Miley Cyrus na wiadomość o tym, że Lindsay Lohan flirtuje z Liamem Hemsworthem

Kolejną przeszkodą dla takiego związku jest niedopasowanie w łóżku. Każdy z nich oczekuje czegoś innego. Spontaniczny Strzelec chce uprawiać seks, gdy ma na to ochotę, co nie zawsze odpowiada Koziorożcowi, który woli zrobić to wtedy, kiedy sobie zaplanuje. Brak zgody w sprawach łóżkowych może skutkować zdradą ze strony Strzelca.

W tej relacji jedynym plusem jest dobra współpraca. Te znaki zodiaku mogą się od siebie uczyć. Wspólny projekt mógłby się zakończyć powodzeniem, jednak nie jest to dobra podstawa dla tworzenia związku.

Strzelec i Koziorożec na początku mogą stworzyć zgrany duet, te wszystkie różnice jednak szybko wyjdą na jaw. Miley i Liam i tak długo dawali sobie szansę. Nie było warto?

ZOBACZ TAKŻE:

Cody Simpson zdradził, jak czuje się przy Miley Cyrus. Będą kolejną POWER COUPLE?

Liam Hemsworth KOMENTUJE rozstanie z Miley Cyrus

 

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/BACKGRID

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/Mega Agency

Miley Cyrus i Liam Hemsworth fot. Forum/Mega Agency