Maddison Brown (22 l.) została przypalana przez fotoreporterów w towarzystwie australijskiego aktora. Liam Hemsworth od czasu medialnego rozwodu z Miley Cyrus zbierał siły. Widać, że aktor pogodził się z tak szybkim rozpadem małżeństwa (zaledwie 8 miesięcy), bo powrócił do randkowania. Spotyka się z uroczą i młodziutką amerykańską aktorką, znaną przede wszystkim z roli buntowniczki z popularnego serialu „Dynastia„, który emitowany jest na Netflixie.

Liam Hemsworth już nie PŁACZE po Miley Cyrus. Szedł za rękę z TĄ aktorką! (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus od czasu informacji o rozpadzie małżeństwa z Liamem zdążyła być już w dwóch związkach. Najpierw była widziana jak namiętnie się całuje z amerykańską blogerką, Kaitlynn Carter. Mimo wszystko był to jedynie przelotny lesbijski związek, który skończył się tak samo szybko, jak tylko się zaczął. Obecnie Cyrus związana jest z wieloletnim przyjacielem Codym Simpsonem. Liam Hemsworth natomiast znalazł pocieszenie w ramionach drobnej aktorki Maddison Brown.

Kim jest nowa dziewczyna Liama Hemswortha, Maddison Brown?

Maddison Brown może być kojarzona z roli buntowniczki o dobrym sercu Kirby Anders, w którą wciela się w serialu „Dynastia„. 22-latka ma na swoim koncie także rolę młodej Anny Macy w kryminalnym Incydent w Kettering. Jej debiutem filmowym był występ u boku pięknej Nicole Kidman w filmie z 2015 roku pt. Strangerland.

Jak podają zachodnie źródła, para poznała się za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie swoją znajomość rozpoczęli od zwykłych rozmów o życiu. Początkowo nic nie wskazywało na to, iż miałoby to przerodzić się w coś poważniejszego, oboje mieli do siebie czysto przyjacielskie nastawienie. Jednak z biegiem czasu uczucie między nimi się rozwinęło, stali się sobie naprawdę bliscy. Jak podają osoby z bliskiego otoczenia pary, zaledwie kilka spotkań wystarczyło, by między nimi zaiskrzyło, a dalej wszystko potoczyło się w naturalny sposób. Maddison należy do osób bardzo aktywnych na Instagramie, na którym śledzi ją ponad 450 tysięcy osób. Z pewnością bycie dziewczyną Liama Hemswortha przyczyni się do znacznego wzrostu popularności gwiazdy.

Jak myślicie Maddison jest ładniejsza od Miley Cyrus ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Cody Simpson zdradził, jak czuje się przy Miley Cyrus. Będą kolejną POWER COUPLE?

Kim jest nowy chłopak Miley Cyrus, Cody Simpson? To prawdziwe CIACHO!

Miley Cyrus wydała pożegnalną balladę dla Liama Hemswortha!!

View this post on Instagram

Back to my roots with @piaget and @vogueaustralia #ad

A post shared by Maddison Brown (@maddisonbrown) on

View this post on Instagram

It me, wearing linen 🙂

A post shared by Maddison Brown (@maddisonbrown) on

Liam Hemsworth Maddison Brown

Fot.Forum/BACKGRID USA

Liam Hemsworth Maddison Brown

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Liam Hemsworth Maddison Brown

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Sonda

poll-violet

Nie tylko Miley Cyrus była dziewczyną przystojnego aktora. Która z nich jest najładniejsza?

1
Maddison Brown

Maddison Brown

2
Miley Cyrus

Miley Cyrus

3
Nina Dobrev

Nina Dobrev