Młodsza siostra Kate Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia w internecie

Młodsza siostra Kate Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia w internecie Młodsza siostra Kate Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia w internecie

23-letnia Lottie Moss to młodsza siostra przyrodnia Kate Moss, która jakiś czas temu weszła w świat modelingu. A znane nazwisko i jeszcze bardziej znana siostra pomogły jej narobić niezłego szumu. Jednak to co teraz się dzieje wokół jej osoby… nie przewidziałby nikt. Lottie Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia za pośrednictwem internetu, najdroższe zostało zakupione za bagatela… 10,000 funtów.

Córka Kate Moss jest coraz bardziej podobna do mamy (ZDJĘCIA)

Atrakcyjna blondynka właśnie pochwaliła się, że dołączyła do społeczności OnlyFans, „Zgadnij, kto właśnie dołączył do OF!!!”, napisała na swoim instagramowych profilu. Czy jest OnlyFans? Jest to platforma internetowa i aplikacja stworzona w 2016 roku, w której ludzie mogą płacić za treści. Wykorzystywana jest przez osoby prywatne, ale i publiczne do zarabiania pieniędzy na swoich nagich zdjęciach. Na OnlyFans znajdzie coś dla siebie każdy, niezależnie od fetyszu.

Lottie Moss najwyraźniej widzi potencjał w handlowaniu swoimi nagimi fotkami. Modelka wcześniej dołączyła do witryny Glow w lutym, platformy, która pozwala użytkownikom sprzedawać fanom prowokacyjne zdjęcia. Ale ostatnio zasugerowała, że ​​była pokłócona z agencją po sprzedaży nagich zdjęć na stronie “Dream” (podobny koncept co OnlyFans).

„Powodem, dla którego nie zajmuję się modelingiem, jest to, że robię więcej nagich… projektów. Naprawdę to lubię. Myślę, że szkoda, że ​​branża nie akceptuje tego w pełni. Nie mówię tylko o mojej agencji – mówię o branży jako całości, która nie akceptuje dziewczyn, które pracują sobie w OnlyFans”, powiedziała.

Kate Moss w NATURALNEJ odsłonie. Poznalibyście ją?

Lottie Moss zarabia na swoich nagich zdjęciach, ok. 190,000 złotych miesięcznie. 

 
4 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ma piękne ciało, szczupła i duży biust, ogromna rzadkość

Hejka, ostatnio na Onet było o babce, która zrzuciła powyżej 10 kg w 2 miesiące będąc na diecie Anusi (najlepiej poczytać w Google). Jadła jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam jeszcze poza tym. Jeżeli ktoś z postujących tutaj ma jakieś doświadczenie odnośnie tej diety – proszę o swoje odczucia. Z góry dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

190 tysięcy miesięcznie? O matko!

No i piekne pieniadze jak za same fotki. Jak bedzie madra, nie bedzie zyla ponad stan, to jeszcze kilka lat i bedzie mogla juz zyc z tych pieniedzy i nic nie musiec robic zarobkowo do konca zycia.