50 to nowa 40! Kate Moss (50 l.) po wypadzie z przyjaciółkami na luksusową wyspę Mustique, świętowała drugą część swoich urodzin w ekskluzywnej paryskiej restauracji Laurent przy 41 Avenue Gabriel.. Modelka wybrała się w zeszłym tygodniu do karaibskiego raju, gdzie towarzyszyła jej córka Lila, ale także bliskie jej kumpele. Wyjazd był… bezalkoholowy!

Fani w szoku, Kate Moss bez makijażu jest nie do poznania

Podobno Kate Moss jest przerażona sytuacją z uzależnieniem jej przyrodniej siostry Lottie Moss, która zmaga się z problemami narkotykowymi. W związku z tym chciała świętować swoje przełomowe urodziny w trzeźwej atmosferze.

Supermodelka wyglądała pięknie w koronkowej sukience i  jedwabnej pelerynie, gdy szła na imprezę do restauracji.

Nikolai von Bismarck, Kate Moss

Kate Moss z 13-lat młodszym ukochanym

Tego wieczoru Kate Moss była w dobrym towarzystwie, a jej wieloletni chłopak Nikolai Von Bismark (37 l.) służył jej ramieniem. Na evencie pojawiła się również jej córka Lila Hack-Moss (21 l.) i przyjaciółki Stella McCartney i Charlotte Tilbury. A także Venus Williams czy córka Paula Walkera – Meadow Walker.

Przyrodnia siostra Kate Moss atakowana w sieci za TĘ wypowiedź

Po uroczystym brunchu w stolicy, który odbył się wcześniej tego dnia, Kate Moss zdecydowała się zakończyć swoje urodziny luksusową kolacją, „od dawna planowała tę uroczystość”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: