47-letnia Kate Moss została twarzą SKIMS. Kim Kardashian do promowania swojej najnowszej kolekcji marki SKIMS zaangażowała jedną z najsłynniejszych modelek w historii branży. 47-letnia Kate Moss pozuje do zdjęć topless.

„Po raz pierwszy spotkałam Kate w 2014 roku. przedstawił nas Ricardo Tisci [znany fotograf mody] i od razu uderzył mnie jej bezczelny humor, autentyczne i klasyczne piękno – od tamtej pory jesteśmy przyjaciółkami!”, wyznała jakiś czas temu Kim Kardashian.

40-letnia Kim Kardashian pochwaliła się efektem współpracy na swoim Instagramie. Trzeba przyznać, że Kate Moss wciąż ma to coś. W ascetycznych projektach na lato SKIMS gwiazda prezentuje się bardzo naturalnie i niesamowicie seksownie.

Kim Kardashian zwiedza Watykan w TAKIEJ sukience. Towarzyszy jej Kate Moss z córką (ZDJĘCIA)

Współpraca z Kate Moss to spełnienie marzeń Kim, która wielokrotnie mówiła o modelce w samych superlatywach. W przeszłości też wrzucała wspólne zdjęcia, referując do niej jako „ikony mody”.

„Uwielbiam to, jak nosi ten swój charakterystyczny eyeliner i rozczochrane włosy. Jak wygląda doskonale, ale tak jakby bez wysiłku, Wygląda jednocześnie plażowo, seksownie, elegancko i niechlujnie; uwielbiam jej >glamour<”, mówiła Kim Kardashian o Kate Moss.

Nowe zdjęcie córki Kim Kardashian hitem Instagrama. Buszuje w garderobie mamy

A jak wam się podoba efekt współpracy tych dwóch ikon?