Znana supermodelka skończyła wczoraj 48 lat! Trudno uwierzyć, że legendarna Kate Moss dobija do swojej piątek dekady. Stylowa gwiazda pojawiła się wczoraj pod jedna z londyńskich restauracji. Świętowała wspólnie ze swoim chłopakiem i córką.

Kate Moss kończy 48 lat

Kate Moss mimo upływającego czasu wciąż jest „czynną” modelką. Choć nie chodzi już tyle po wybiegach co kiedyś, projektanci wciąż chcą ją widzieć uświetniającą ich pokazy czy kampanie reklamowe. Moss mimo upływającego czasu pozostała ikoną stylu, a jej uroda stała się ponadczasowa.

Młodsza siostra Kate Moss w kostiumie kąpielowym. Wygląda obłędnie!

Stylowa jak zawsze Kate pojawiła się wczoraj pod restauracją Scott w Londynie. Gwieździe towarzyszył jej chłopak – 35-letni Nikolai Von Bismarck i jej 19-letnia córka Lila Grace. Kate postawiła na czarny elegancki komplet i duże okulary.

Tak teraz wygląda 19-letnia córka Kate Moss

Jej córka, która poszła w ślady mamy i także coraz częściej bierze udział w sesjach zdjęciowych jako modelka również postawiła na czerń, a całość stylizacji podkreślały kolorowe okulary. Lila Grace Moss właśnie wzięła udział w kampanii dla Ermano Screvino. Tej samej marki, którą dwa lata temu reklamowała jej mama.

Młodsza siostra Kate Moss sprzedaje swoje nagie zdjęcia w internecie

Warto zauważyć, że wzbudzający wielkie emocje związek modelki przetrwał już 5. rok. Kiedy 5 lat temu Moss związała się z 13 lat młodszym fotografem, media twierdziły, że to kolejna „zabawka” modelki, która znudzi się się jej się po kilku miesiącach. Okazało się jednak, że uczucie do niemiecko-brytyjskiego fotografa to jednak coś więcej niż chwilowa fascynacja.

Kozaczek życzy wszystkiego najlepszego!

 

LONDON, UNITED KINGDOM – Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

LONDON, UNITED KINGDOM –  Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

LONDON, UNITED KINGDOM -Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

LONDON, UNITED KINGDOM – British supermodel Kate Moss pictured celebrating her birthday at Scott’s restaurant in London.
The Model looked in good spirits as she was joined by her daughter Lila Grace Moss along with Kate’s boyfriend Nikolai von Bismarck.
*UK Clients – Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

LONDON, UNITED KINGDOM – Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum

LONDON, UNITED KINGDOM Credit line: BACKGRID / Backgrid UK / Forum