Gigi Hadid (25 l.) niedawno została po raz pierwszy mamą. Hadid pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jej rodzina powiększyła się, ale nie zdradza więcej szczegółów. Opublikowała za to pierwszą od dłuższego czasu fotkę, na której widać, jak szybko wróciła do formy po ciąży. Jej figura bardzo się zmieniła?

Zamaskowana Bella Hadid pochłania kanapkę. Poznalibyście ją na ulicy?

Figura Gigi Hadid miesiąc po porodzie

Gigi Hadid mimo, że jest rozchwytywaną modelką, to do tej pory udawało się jej zachować prywatność. Gwiazda nie często wypowiada się w mediach na temat swojego życia. Wcześniej skupiała się na pracy, a teraz zrezygnowała z takiego życia, na rzecz macierzyństwa. Modelka niedawno urodziła córkę, jednak Gigi nie pokazuje twarzy dziecka.

Yolanda Hadid dodała zdjęcie z córeczką Gigi Hadid!

Hadid od kiedy zaszła w ciążę wycofała się z mediów. Wygląda na to, że modelka powoli wraca do formy. Gigi opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym widać – że po jej figurze trudno doszukać się oznak niedawnej ciąży.

Celebrytka zawsze należała do szczupłych osób i mogła pochwalić się długimi nogami. Na nowej fotce modelka ma na sobie obcisłe żółte dresy podkreślające szczupłą talię i czarny T-shirt, który ma zachęcić do głosowania w zbliżających się w Stanach wyborach.

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów Gigi Hadid, którzy przyznali – że modelka świetnie wygląda i promienieje.

Być może Gigi niedługo się zdecyduje i pokaże zdjęcie swojej córeczki.

Zauważyliście, żeby się zmieniła?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Gigi Hadid pokazała, jak urządziła pokój córki. Postawiła na odważny kolor

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali RODZICAMI. Pokazali zdjęcia z dzieckiem!

Tak Gigi Hadid wyglądała w 6. miesiącu ciąży. Pokazała NAGI ciążowy brzuch

Gigi Hadid w zmysłowej ciążowej sesji.

Gigi Hadid w ciążowej sesji. Fot.Instagram/gigihadid.

Gigi Hadid pokazała brzuch ciążowy na Instagramie.

Gigi Hadid pokazała brzuch ciążowy. Fot.Instagram:gigihadid.