Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku 2021 roku po 10 latach wspólnego życia. Dziennikarka ujawniła, że choć walczyła o to małżeństwo, aktor nie dogadywał się z jej dziećmi, zamykał się w sobie, gdy na horyzoncie pojawiały się problemy, a na koniec zostawił ją dla aktorki Gabrieli Muskały. O swoim rozstaniu Monika chętnie opowiadała w wywiadach, tłumacząc z żalem, że to nie ona podjęła decyzję o rozstaniu i wciąż była zakochana w Zbigniewie:

Byłam w szoku. Jest coś takiego jak codzienność w związku, ale mnie cały czas wydawało się, że lecę na skrzydłach miłości. Gdy mąż się wyprowadził, zadzwoniła do mnie jego prawniczka, właściwie moja prawniczka. Powiedziała, że nasz styczniowy wyjazd był ostatnią, nieudaną próbą ratowania małżeństwa. Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy – ze zdradą męża włącznie – to były kłopoty jak w innych związkach – mówiła tygodnikowi „Wprost” Zamachowska.

Jakiś czas później zarówno Monika jak i Zbigniew zaczęli układać sobie życie na nowo w innych związkach. Jednocześnie dziennikarka wciąż broniła ex-partnera w mediach, a w wywiadach nie szczędziła mu komplementów, co zapoczątkowało serię plotek i spekulacji o ich rychłym powrocie do siebie, które podsycał fakt, że para wciąż nie sfinalizowała swojego rozwodu.

Monika Richardson WRÓCI do Zamachowskiego?! Wybaczyła mu zdradę

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski są już po rozwodzie

Teraz okazuje się jednak, że małżeństwo Moniki i Zbigniewa oficjalnie przeszło już do historii, a Richardson pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z sądu, informując, że ona i Zbigniew są już po rozwodzie:

A tak wyglądamy po rozwodzie. Pozdrawiamy z sądu. Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją.

Następnie w imieniu swoim i byłego już męża „podziękowała” portalom plotkarskim i mediom:

I jeszcze od nas obojga: dziękujemy za uwagę niezmordowanym pracownikom mediów elektronicznych i tabloidów. Przykro nam, że to już będzie ostatnia wypłata z wierszówki na nasz temat… Nie, to żart, wcale nie jest nam przykro. Mamy was serdecznie dosyć. Dziś zamykamy ten rozdział bez komentarza – zakończyła.

IG: monikarichardson

Monika Zamachowska pierwszy raz o rozstaniu ze Zbyszkiem Zamachowskim. Ujawnia, jak było naprawdę

pasekkozak