Monika Zamachowska (48 l.) i Zbigniew Zamachowski (59 l.) rozstali się. Aktor wyprowadził się z ich mieszkania na Żoliborzu. Dziennikarka pierwszy raz otworzyła się na ten temat w rozmowie z „Faktem”.

Zbigniew Zamachowski WYDAŁ OŚWIADCZENIE. „Nie chcem, ale muszem”

Monika Zamachowska o rozstaniu

Monika Zamachowska nie ukrywa, że przechodzi teraz trudny czas, a dodatkowo zbliżają się święta. Spędzą je w małym gronie.

Miewam różne nastroje, huśtawki emocjonalne, ale muszę być silna. Mam dwójkę dzieci, które swoje też przeżywają. Święta to święta. Powinny być rodzinne i radosne. Staram się, by dzieci nie odczuwały, że nie jestem w tak dobrej kondycji jak zwykle. Jedziemy więc do mojej mamy, która już przyjęła szczepionkę i spędzimy razem Wielkanoc.

Wyznała, że mama bardzo przeżywa jej trzeci rozwód. Ostrzegała ją też przed małżeństwem z aktorem.

Ale chcę też spędzić trochę czasu z mamą. Mama bardzo przeżywa mój potencjalny trzeci rozwód. Nigdy nie miała dobrej relacji z moim mężem, ma bardzo smutne refleksje dotyczące przyczyn rozpadu tego związku.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski rozstali się?!

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Monika ma dorosłego syna Tomka i 17-letnią córkę Zosię. Dzieci bardzo ją wspierają.

Dają mi ogromne wsparcie. Czasem wydaje mi się, że one lepiej to przyjęły niż ja. I nie chodzi o to, że miały w sobie za mało sympatii do Zbyszka. Nie, Zosia i Tomek po prostu lepiej czują i rozumieją, co się stało – mówi Zamachowska w rozmowie z tabloidem.

Monika Zamachowska pochwaliła się pięknym salonem. Zareagowała na komentarz dotyczący rozstania ze Zbyszkiem

Dziennikarka została zapytana, czy czuje się skrzywdzoną kobietą. Nie przeczuwała końca miłości. To Zbigniew podjął decyzję o rozstaniu i wyprowadził się.

Jestem załamana, przyznaję. Ale wchodziłam w ten związek jako dojrzała czterdziestolatka i wiedziałam od początku, że nic nie jest dane raz na zawsze. Nie da się kochać na siłę. Widocznie miłość się skończyła.

Cały wywiad tutaj.

Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Monika Zamachowska Zbigniew Zamachowski

scena z: Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Monika Zamachowska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA