Monika Zamachowska była niegdyś jedną z najpopularniejszych dziennikarek telewizji publicznej. Prezenterka szczególnie zaskarbiła sobie względy publiczności jako prowadząca program „Europa da się lubić”, którego bohaterami byli mieszkańcy krajów członkowskich Unii Europejskiej. To dzięki tej produkcji w polskim show biznesie znany z literackich zapędów Conrado Moreno czy mający zdanie na każdy temat Paolo Cozza, który regularnie pojawia się jako ekspert w „Sprawie dla reportera” Elżbiety Jaworowicz.

Monika Zamachowska: „Minister Szumowski zrezygnował, to może odwołamy tę pandemię?” (WIDEO)

Monika Zamachowska o koronawiruse

Monika Zamachowska zaliczyła potężny kryzys wizerunkowy, gdy ogłosiła, że związała się z wówczas żonatym Zbigniewem Zamachowskim. I choć rozwód w XXI wieku nikogo nie szokuje, to ówczesna Monika Richardson chętnie opowiadała w mediach o szczegółach rozstania i nie szczędziła gorzkich słów w stronę Aleksadry Justy, byłej żony Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Zamachowska ma nietypowy sposób na koronawirusa. „Brzmi to jak żart”

Czara goryczy się przelała, gdy Monika Zamachowska w wywiadzie dla „Twojego Imperium” zarzuciła Juście, że pieniędzy z alimentów nie przeznacza na dzieci. Sprawa trafiła do sądu, ale postępowanie ostatecznie umorzono, a konflikt na chwilę przestał elektryzować portale plotkarskie.

Na Instagramie dziennikarki pojawił się wpis, który nawiązuje do trwającej pandemii.

Jeśli miłość żony jest bezobjawowa, to pojawiają się kobiety współistniejące – napisała dziennikarka. – Okropnie głupie, ale bardzo mi się podoba. No i przy okazji wyjaśniło mi się, dlaczego zawsze starałam się objawiać… Miłego czwartku – dodała.

Można się spodziewać, że nie wszystkim będzie miło, po przeczytaniu tego posta.

BARABASZ KOMENTUJE: Diabeł ubiera się na Pradze, czyli bądźmy ludźmi (FELIETON)

Przesadziła?

 

Monika Zamachowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Monika Zamachowska z trzecim mężem, fot. AKPA

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Sonda

poll-violet

Dominika Gwit (32 l.) i Monika Zamachowska ( 48 l.) postawiły na letnie sukienki w liście. Która z nich wygląda lepiej?

1
Dominika Gwit

Dominika Gwit

Aktorka sukienkę zestawiła z beżowymi butami na obcasie. Wakacyjną stylizację uzupełniła stylową, poniszczoną walizką i szerokim uśmiechem. Przebiła dziennikarkę?

2
Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Dziennikarka swój strój wzbogaciła etnicznym naszyjnikiem i delikatną złotą biżuterią. Wygląda lepiej od aktorki?