63. ceremonia rozdania nagród Grammy za nami. Tegoroczna gala była inna niż wszystkie inne, przez obostrzenia sanitarne. Dla gwiazd to wyjątkowy wieczór, ponieważ branża muzyczna najbardziej ucierpiała przez pandemię. Artyści wczoraj, chociaż na chwilę mogli wejść na scenę i powiedzieć coś przez mikrofon.

63. ceremonia rozdania nagród Grammy

Beyonce triumfatorką na Grammy. Wymknęła się na kolację z mężem w połyskującej sukni (ZDJĘCIA)

Przedstawiamy cztery dziwne i wyjątkowe momenty z rozdania nagród Grammy 2021, które warto poruszyć i zapamiętać:

1. Strój Harry’ego Stylesa

Harry Styles wykonał na scenie swój przebój Watermelon Sugar, który zdobył Grammy w kategorii „najlepsze wykonanie solowe”. Dzisiaj jest komentowany za swoją stylizację. Miał na sobie długi szal z piór. Internauci śmieją się, że Harry był tak podekscytowany pojawieniem się na scenie w Los Angeles, że zapomniał włożyć koszulę pod garnitur.

2. Megan Thee Stallion i Cardi B poszły spać

Megan Thee Stallion i Cardi B  zaśpiewały swój utwór WAP, czyli skrót „wet ass pussy”. Nie przetłumaczymy na język polski ze względu na standardy redakcyjne, ale warto zobaczyć, co artystki robiły na scenie. Tego jednak nikt się nie spodziewał nawet w Hollywood. 

Ich debiutancki występ w telewizji na żywo z pewnością przejdzie do historii. Megan zdobyła nagrodę w kategorii najlepszy nowy artysta. Z kolei Billie Eilish powiedziała, że Megan powinna również zdobyć „nagranie roku”.

3. Silk Sonic

Wielu dziennikarzy uważa, że to Bruno Marsa i Andersona Paak zrobili ten wieczór. Przekształcili się w grupę Silk Sonic. Nowy zespół wykonał swój debiutancki smooth jam w stylu retro, Leave the Door Open. 

Później dali kolejny występ w bardziej rockowy stylu oddając hołd Little Richardowi w części memoriam Grammy.

Lara Gessler i jej mąż mają koronawirusa. Zdradzają, jak się czują

4. Muzyczny trening Dua Lipy

Dua Lipa wystąpiła ze swoimi utworami z albumu Future Nostalgia – w tym Levitating i Don’t Start Now. Podczas występu miała kilka zmian kostiumowych: od brokatowego płaszcza do ziemi po swój kąpielowy. Wszystkie stylizacje były w różu.

Natalia Kukulska uczciła rocznicę śmierci Anny Jantar. „Żal, ból, tęsknota”