Nariera Natalii Siwiec rozpoczęła się, gdy w 2002 roku zdobyła tytuł Miss Bałtyku, a 10 lat później podczas meczu Euro 2012 została „wypatrzona” przez fotoreporterów i ogłoszona „najpiękniejszą kobietą na trybunach”. Choć przez jakiś czas chętnie pojawiała się na celebryckich eventach i pozowała na ściankach, ostatecznie zdecydowała się wycofać z show-biznesu. Razem z mężem Mariuszem Raduszewskim i córką Mią przeniosła się do ukochanego Tulum w Meksyku, a swoją działalność skupiła na Instagramie, gdzie chętnie relacjonuje swoje życie oraz prezentuje liczne współprace reklamowe.

Fani martwią się o córkę Natalii Siwiec! „Dziecko z przerażoną miną”

Natalia Siwiec porównuje ceny w Polsce i w Meksyku

Ostatnimi czasy celebrytka coraz częściej ponownie gości w Polsce, a dzieląc swoje życie między dwa kraje ma okazję porównać jakość życia oraz ceny w sklepach. W rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że zaskoczyła ją drożyzna w Polsce, której jeszcze jakiś czas temu nie odczuwała:

Ostatnim razem jak wróciłam, to pierwszy raz byłam zaskoczona cenami. Zapytałam Mariusza, czy to tyle kosztowało, bo wydawało mi się, że to dużo. Więc byłam zaskoczona.

Mimo to celebrytka nie ma wątpliwości, że w zestawieniu wydatków, mimo wszystko drożej wypada jej ukochany Meksyk:

Nie sądzę, że jest taniej (w Meksyku – przyp.red) Myślę, że jest nawet drożej jeśli chodzi o produkty porównywalne do tych produktów, które są tutaj w Polsce, bo wszystkie są importowane, natomiast za granicą zawsze zdawałam sobie sprawę, że jest drożej, a teraz nie, mogę powiedzieć, że jest tak samo drogo.

Pomimo wydatków, Siwiec nie zwalnia jednak tempa i zapowiada, że ma w planach kolejną inwestycję. Mająca domy w Meksyku i w Polsce gwiazda marzy, by kupić kolejną posiadłość – tym razem na ukochanej przez celebrytów rajskiej wyspie:

Na razie tylko tak oglądaliśmy, przeglądaliśmy domy na Bali. To jest jeszcze odległa sprawa – podkreśliła jednak.

Taka to pożyje?

Natalia Siwiec rozgrzała internautów. Pokazała się w bikini na plaży

pasekkozak

Córka Natalii Siwiec świętuje 6 urodziny. Miała dzień pełen atrakcji

Natalia Siwiec

IG: nataliasiwiec.official/

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Co jeść żeby wyglądać jak gwiazda? Polskie celebrytki zdradzają swoje sekretne DIETY!

fot. Instagram: nataliasiwiec.official

Wiemy ile WAŻĄ gwiazdy!

fot. Instagram: nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec chce świętować Boże Narodzenie. "Jeżeli jesteśmy osobami niewierzącymi, to powinniśmy pewnie wtedy wyjechać z kraju!"

fot. Instagram: nataliasiwiec.official

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Natalia Siwiec, fot. Podlewski/AKPA