Natalia Siwiec i Mia na plaży. Urocze rodzinne zdjęcie

Natalia Siwiec Natalia Siwiec

Natalia Siwiec spędza wakacje na meksykańskiej riwierze Maya. Modelka podzieliła się kolejnymi fotografiami z rajskich wakacji.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski znowu na wakacjach. Zatrzymali się w BAJECZNYM hotelu!

Natalia Siwiec z córką na plaży

Natalia Siwiec na bieżąco relacjonuje wypad do Meksyku na Instagramie. Nie dziwi więc fakt, że na jej profilu pojawiło się również zdjęcie z córką, które zostało wykonane w pięknych okolicznościach przyrody.

Natalia do zdjęcia z córką zapozowała w Meksykańskim Tulum. Modelce udało się uchwycić niezwykle nastrojowy moment – kiedy nad malowniczą plażą swoje kolory roztoczyła tęcza, Natalia i Mia przysiadły na piasku, żeby podziwiać jej uroki.

Natalia Siwiec w sukience, która ZADZIWIŁA internautów: No sorry, ale gdzie w czymś takim pójść?

Wysyłamy Wam dużo miłości z samego źródła💚🙌🏼🌈 – napisała Natalia.

Modelka miała na sobie białe, dzianinowe bikini i biżuteryjny pasek. Z kolei Mia wybrała tęczowy strój kąpielowy, który wspaniale zgrał się z krajobrazem.

Natalia Siwiec świętuje urodziny córki. Pokazała WYJĄTKOWE zdjęcia

Urocza rodzinka?

Natalia Siwiec u Magdy Pieczonki
Natalia Siwiec w makijażu wykonanym przez Magdę Pieczonkę/fot. Instagram/magdapieczonkamakeup
Mia Raduszewska skończyła 3 lata
Urodziny córki Natalii Siwiec/fot. Instagram/nataliasiwiec.official
scena z: Natalia Siwiec, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
 
Adam Barabasz

Adam Barabasz - Redaktor

Najbardziej lubię zagraniczny show biznes, gdzie wielka moda idzie w parze z wielkimi skandalami. Cenię gwiazdy, które odstają od szarej rzeczywistości. Często muszę ugryźć się w język. Najlepiej czuję się w Paryżu i Nowym Jorku. Absolwent filologii polskiej i romańskiej Uniwersytetu Śląskiego.

2 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

We wrześniu byłam w Grecji. Polecieliśmy enterem z przyjaciółką na wakacje. Spędziłyśmy tydzień na zwiedzaniu, pływaniu, opalaniu się i próbowaniu pysznych dań. Wirusa nie widziałyśmy, wróciłyśmy zdrowe. Wkurzają mnie te komentarze, że wirus, że nie powinno się latać. Jak ktoś chce to może. Są badania, że w samolotach zaraza się mniej ludzi niż w sklepach, galeriach i innych miejscach.

Co by było gdyby rodzice zachorowali na wakacjach ??serio boje się o to ze ludzie nie są realistami