W środę wieczorem TVP wyemitowała film „Nic się nie stało” Sylwestra Latkowskiego. Jeszcze przed emisją filmu zrobiło się głośno, kiedy okazało się, że film obnaży pedofilię w polskim środowisku show-biznesu. Wszyscy czekali z niecierpliwością…

Film Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”

Jednak po premierze  „Nic się nie stało” okazało się, że dokument Latkowskiego nie wstrząsnął krajem, jak film braci Sekielskich. Po raz kolejny poruszono temat sprawy Krystiana W. z Trójmiasta. Z kolei celebryci zostali pokazani jako klienci „Zatoki Sztuki” –  wśród nazwisk pojawił się Radosław Majdan i Adam „Nergal” Darski”. 

Dodę wyjątkowo mocno poruszył film Latkowskiego, dlatego nawet podzieliła się z fanami fragmentem dokumentu na Instagramie: „Co sądzicie o najnowszym filmie „nic się nie stało”, a co najważniejsze o tym, co padło na debacie?” – zapytała Doda.

Co działo się w show-biznesie „10 lat temu”? Doda i Radzio chcieli mieć dzieci

Rabczewska chętnie wchodziła w dyskusje z internautami – w przeciwieństwie do innych gwiazd, które odniosły się do filmu – nie zablokowała komentowania. Najmocniejszy z komentarzy dotyczył Blanki Lipińskiej: „Straszne! Jednak Pani Doroto przecież Pani bardzo dobrze zna Blankę Lipińska. Nie mówiąc już o Majdanie. Czemu Pani nic nie nagłośniła?

z majdanem rozwiodłam się ponad 10 lat temu ,a z Blanka urwał się kontakt na kilka lat jak się wyprowadziła do 3city🤷🏼‍♀️ co miałam nagłaśniać ? – odpowiedziała Doda.

Następnie pod innym komentarzem artystka stanowczo odpowiedziała, że „wszyscy którzy coś WIEDZA POWINNI ZEZNAWAĆ”. 

Doda wrzuciła na FB stare zdjęcie z Radkiem Majdanem

Doda o Radosławie Majdanie po emisji filmu Latkowskiego: Majdan jest seksoholikiem, nie pedofilem

Jedna z obserwatorek zauważyła, że „padły mocne słowa także pod adresem człowieka, którego Doda dobrze zna”.

Majdan jest seksoholikiem nie pedofilem. Mam nadzieje – odpowiedziała piosenkarka.

Doda w takiej samej sukience jak Małgorzata Rozenek-Majdan (ZDJĘCIA)

Doda jednak po kilku godzinach dyskusji z internautami, postanowiła zablokować komentowanie. Nie była świadoma, że ludzie, aż tyle wiedzą?

Doda, Radosław Majdan. Fot. AKPA

Doda, Radosław Majdan. Fot. AKPA

Doda, Radosław Majdan. Fot. AKPA

Doda, Radosław Majdan. Fot. AKPA